Холанд та Мюріель відзначилися двічі. Дублі джокерів в топ-лігах в цьому сезоні

09.06.2020 20:20
Кому з вийшли на заміну футболістів вдавалося забити як мінімум два голи в нинішньому сезоні в європейських топ-лігах?

Штефан Ільзанкер забив через 17 секунд після виходу на поле.

Футбольний клубний сезон-2019/2020 оживає після припинення через пандемію коронавируса. А це означає, що уболівальникам по всьому світу саме час повернутися до безкоштовних прогнозами на спорт, які можна легко здійснити на www.tipleader.com/ua. У 29-му турі чемпіонату Німеччини, який увійшов в робочу колію одним з перших, Айнтрахт на виїзді обіграв Вердер (3: 0). Два м'ячі за гостей забив Штефан Ільзанкер, Що вийшов на заміну на 81-й хвилині. Перший м'яч австрієць оформив вже через 17 секунд після появи поле, що є рекордом Бундесліги. Другий гол хавбека трапився на 90-й хвилині. Відео Ми з'ясували, що це 21-й випадок в нинішньому сезоні в топ-лігах, коли «джокер» забиває як мінімум два голи. У Ла Лізі і Серії А відбулося по п'ять таких поєдинків, в Бундеслізі і Лізі 1 - за чотири, в АПЛ - три. Більшість подібних ситуацій припали на вересень та січень - по п'ять. Три хет-трику Як мінімум два голи «з лавочки» забивали 19 гравців. Ерлінг Холанд (Боруссія Д) і Луїс Мюріель (Аталанта) прокручували такий трюк двічі. Більш того, 19-річний дортмундец в поєдинку з Аугсбургом (5: 3) примудрився зробити хет-трик після виходу на заміну. Крім Голанда «троячку» клали Казимир Нинг (Анже) і Андреас Корнеліус (Парма). Забивали представники 18-ти команд. За два рази - гравці Аталанти, Боруссії Д і Анже. Пропускали від суперсабов 19 команд, причому Тулуза і Сент-Етьєн - по два рази. Відрізнялися футболісти з 14-ти країн. Попереду іспанці з чотирма дублями. За два - у колумбійців, уругвайців, французів і норвежців. На домашні матчі припали 12 дуплетів, на виїзні - дев'ять. У 18-ти випадках команда бомбардира в результаті перемагала. Внічию грали тільки Валенсія Максі Гомеса і Ньюкасл Флорьяна Лежена. Програти примудрився лише Борнмут, за який дубль зробив Харрі Вілсон. Мюріель швидше за всіх В основному «джокери» виходили на поле по ходу другого тайму. Однак чотири гравці з'явилися на заміну у стартовій половині зустрічі, ще двоє - в перерві. Самий ранній вихід на поле у ​​Гомеса - 10-я хвилина. Найпізніший в активі Мюріель в матчі з Торіно (7: 0) - 82-а. Якщо Ільзанкеру на гол знадобилося 17 секунд, то деякі гравці відрізнялися через два-три хвилини після появи на полі. Це Холанд з Аугсбургом, Мюріель з Торіно, Луїс Суарес (Барселона) і Анте Ребич (Мілан). Мюріель оформив найшвидший дубль після виходу на заміну - на це йому знадобилося всього шість хвилин. Якщо брати час між голами, то тут найкращий показник у Лежена - одна хвилина (90 + 4, 90 + 5). Довше за всіх проміжок був у Ребич (48, 90 + 3). Три гравця з нашого списку реалізовували пенальті, а левантіец Роджер Марті і зовсім зробив дубль з 11-ти метрів. У компенсований час забито п'ять м'ячів, причому Ребич в цей період зустрічі вирвав три очки для Мілана. Загалом же в 11-ти поєдинках «джокер» записував на свій рахунок переможний гол. Автори дублів після виходу на заміну в топ-лігах
03.06 Бундесліга Штефан Ільзанкер Вердер - Айнтрахт Ф - 0:3 81 81, 90
Примітка. Мін. - хвилина виходу на поле, Голи - хвилини забитих голів, п - гол з пенальті, * - переможний гол. Жирним шрифтом виділено команда, за яку забивав «джокер». Володимир Сержао

Двічі в одну річку. Все незабиті пенальті сезону в Бундеслізі (відео)