Хіт-парад суперника. Топ-5 матчів в історії збірної Марокко (відео)

31.05.2018 17:26
Якими результатами можуть похвалитися найближчий опонент збірної України з товариського матчу?

фото frmf.ma

Сьогодні о 21.00 за київським часом підопічні Андрія Шевченка проведуть перший спаринг в рамках травнево-червневого збору, зустрівшись з командою Марокко. Напередодні цього поєдинку згадуємо найкращі ігри наших опонентів за всю свою історію. ЧС-1986. Груповий етап. Португалія - Марокко - 1:3 На дебютному на собі мундіалі марокканці потрапили в групу з Польщею, Англією і Португалією. Зустрічі з двома першими завершилися «нулевкой», так що саме дуель з піренейцями була вирішальною. І Атлаські леви здолали півфіналістів ЧЄ-1984, причому вельми переконливо. У першому таймі дубль оформив Хаїров, а після перерви опонентів добив Крімау. Несподівано посівши перше місце в групі, Марокко в 1/8 фіналу вийшло на ФРН. Німцям довелося непросто, але мінімальну перемогу вони все ж здобули - 1: 0. Попадання в 16-ку кращих досі залишається найкращим результатом африканців на чемпіонатах світу. Що цікаво, в цьому році для виходу з групи Левам знову потрібно обігравати Португалію. https://www.youtube.com/watch?v=ZiyJK30BZ-w ЧС-тисяча дев'ятсот дев'яносто вісім. Груповий етап. Шотландія - Марокко - 0:3 На третьому в історії чемпіонаті світу африканці не змогли вийти з квартету. Проте, грюкнути дверима у Марокко вийшло. У третьому турі червоно-зелені розгромили Шотландію - два м'ячі на рахунку Бассири, ще раз забив Хадда. У паралельному матчі Норвегія несподівано обіграла Бразилію, так що Леви виявилися за бортом турніру. https://www.youtube.com/watch?v=yxvers_BSpM ТМ-1999. Голандія - Марокко - 1:2 На той момент помаранчеві вважалися однією з топових європейських збірних, а на ЧС-1998 вони зайняли четверте місце. Більш того, товариський матч голландці грали на стадіоні Гелредом в Арнемі. Однак скромним марокканців вдалося наробити шуму, здобувши перемогу. У другому таймі Юссеф Чіппі і Салахеддін Бассири роздрукували ворота Едвіна ван дер Сара, після чого за господарів забив Руд ван Ністелрой. https://www.youtube.com/watch?v=ebEdU8a1hDA КАН-2004. 1/4 фіналу. Марокко - Алжир - 3: 1 (у дод. Час) У 1976 році команда єдиний раз в історії стала чемпіоном Африки, а в 2004-му Атлаські леви були близькі до другого титулу. Без проблем подолавши групу, в 1/4 фіналу марокканці наткнулися на Алжир. Суперники забили на 84-й хвилині, але в компенсований час Маруан Шамах врятував свій збірну. А в додаткову 30-хвилинку червоно-зелені дотиснули опонентів. Вирішальні м'ячі на рахунку Юссуфа Хаджі і Джавада Заїрі. В результаті Марокко дійшло до фіналу, в якому поступилося Тунісу (1: 2). https://www.youtube.com/watch?v=aZJDSRmuHXo ТМ-2007. Франція - Марокко - 2:2 Африканці не програли одній з найсильніших команд Європи на її полі. Початок зустрічі на Стад де Франс вийшло інтригуючим - на восьмій хвилині забив Тарік Сектьюі, але дуже швидко триколірні зусиллями Сідні Гову відігралися. Під кінець другого тайму Самір Насрі вивів Францію вперед, проте на 85-й хвилині точний постріл Юссефа Мохтарі приніс Марокко історичну нічию. https://www.youtube.com/watch?v=eLR33HXucb0 Володимир Сержао

«Про відпустку футболісти збірної думати не будуть». Думки фахівців перед матчем з Марокко