Харківський сценарій навпаки. Динамо втратило очки в першому турі Ліги Європи

20.09.2018 20:58
Підопічні Олександра Хацкевича на останніх хвилинах домашнього поєдинку упустили перемогу над казахстанської Астаною

fcdynamo.kiev.ua

Не зумівши подолати раунд плей-офф Ліги чемпіонів, динамівці опустилися в турнір рангом нижче. У першому турі групового етапу Ліги Європи біло-сині зустрічалися з Астаною, яка також не зуміла пройти кваліфікацію головного єврокубка. Олександр Хацкевич зробив лише одну зміну в складі в порівнянні з поєдинком проти Зорі - замість Шепелєва вийшов Гармаш. Кияни підійшли до дуелі з п'ятиматчеву безвиграшну серією, так що результат дамокловим мечем повис над футболістами столичного клубу. Гармаш привіз - Гармаш виправився Початок поєдинку залишився за господарями поля. На перших хвилинах у ворота пробив Циганков, він же ледь не став асистентом для Кенджери, з ударом якого впорався Еріче. Казахи відповіли небезпечним пострілом Кабанангі. А на 11-й хвилині активність киян вилилася в забитий м'яч: Русин прийняв ігровий снаряд поблизу штрафної суперників, віддав на Циганкова, той обігрався з Буяльським і відправив круглого в дальній кут. Те, що відбувалося на полі далі, абсолютно не випливало з ходу гри. Казахи запресингували українців і почали створювати момент за моментом. На 16-й хвилині Томасів перевірив Бойко, незабаром він же підловив оборону киян після жахливого пасу назад від Гармаша, ледь не забивши в порожні ворота. А на 21-й хвилині залізничники забили після «привезеного» кутового - Кабананга другим темпом подав у штрафну, де Анічич залишився без опіки і спокійно переправив м'яч у ворота. Астана продовжувала тиснути і створювати гостроту біля володінь Бойко. Томасів неточно пробив здалеку, а Кляйнхайслер змусив летіти в кут воротаря збірної України. Ближче до кінця тайму Кадар в підкаті не дозволив Томасова вивалитися один на один. Незважаючи на такий розвиток подій, Динамо пішло на перерву, лідируючи в рахунку. Уже в доданий час Вербич навісив-пробив з флангу, Еріче не зміг зафіксувати м'яч, а Гармаш тут же наспів на добивання. Для Дениса цей гол став першим у нинішньому сезоні. Чи не забили третій і отримали ... Початок другого тайму пройшов в боротьбі і без моментів. Першими зі «сплячки» вийшли гості - це Томасів приклався здалеку, але виявився неточним. На 59-й хвилині кияни відповіли ударом Циганкова з меж штрафного - Еріче зробив ефектний сейв. На 72-й хвилині найактивніший у складі Астани Томасів знову спробував щастя видали, але пробив повз ціль. Після цього ініціатива перейшла до Динамо і господарі якимось дивом не зуміли забити третій гол. Спочатку Русин запоров вихід «два в одного», потім Гармаш пробив вище, а Буяльський не потрапив в створ із забійної позиції. Двічі врятував гостей Еріче, нейтралізувавши спроби Циганкова і Сидорчука. Не забиваєш ти - забивають тобі ... Прописна футбольна істина спрацювала і цього разу. На 95-й доданій хвилині Енріке подав з правого флангу, а вийшов на заміну Муртазаев головою вколотив м'яч у ворота. 2: 2 - повторення результату вчорашнього поєдинку Шахтаря проти Хоффенхайма. Тільки на цей раз менше позитиву. Динамо продовжило безвиграшну серію до шести матчів, а це значить, що проблеми у Хацкевича і його підопічних тривають. Ліга Європи. 1-й тур Динамо - Астана — 2:2 (2:1) Голи: Циганков (11, Буяльський), Гармаш (45 + 2, Вербич) - Анічич (21, Кабананга), Муртазаев (90 + 5, Енріке). Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Кадар, Піваріч - Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 90 + 2) - Циганков (Морозюк, 90), Гармаш (Дуелунд, 79), Вербич - Русин. Астана: Еріче - Рукавіна, Постніков, Анічич, Шомко - Томасов (Муртазаев, 88), Маєвський, Кляйнхайслер, Енріке - Кабананга (Янга, 82), Алмейда (Мужиків, 80). Попереджені: Бурда, Русін.

Суперкамбек і нічия з фіналістом. Топ-3 найкращих матчу Астани в єврокубках (відео)