Горюча суміш – VAR, удача та майстерність були на боці Шахтаря

03.12.2021 18:57
Категорії: Топ Новини

Шахтар розгромив Львів, а Михайло Мудрик взяв участь у п'яти забитих м'ячах гірниками

Шахтарю у 17-му турі чемпіонату України треба було зламати опір Львова — команди, яка підійшла до зустрічі з гірниками з двоматчевою переможною серією, яку львів'яни не проти були продовжити…

І розпочався поєдинок із сюрпризу для оборони Шахтаря, який зі стартового свистка традиційно перемістився на половину поля суперника. Вже на 17-й хвилині матчу забитим м'ячем відзначилися гості, які цілком передбачувано намагалися впіймати господарів поля на контратаках.

Ернест отримав пас від Довгого, здійснив рейд до штрафного майданчика гірників і в оточенні трьох суперників гарним обвідним ударом під дальню штангу відправив м'яч у рамку. Трубін не врятував… Більше того, Ременяк та Довгий могли збільшити перевагу Львова у рахунку, але тут уже врятував Трубін.

У Шахтаря до гольового епізоду попереду активничали Мудрик із Тьотою, але захисники Львова разом із Ільющенковим трималися стійко. Щоправда, на весь перший тайм їх не вистачило. Перед перервою прорив Мудрика у штрафний майданчик Львова після боротьби із захисником закінчився падінням, яке арбітр трактував, як фол, а значить, пенальті. Тьоті з 11-метрового був точний.

Після перерви Шахтар, натхненний успіхом, кинувся вперед, і на 55-й хвилині пройшла атака, яку фланговою передачею у штрафний майданчик продовжив Корнієнко, а Педріньо ударом головою завершив - 2:1.

Надалі гірники продовжували давити. Моменти мав Тете та Сікан, але забив Бондаренко — з паса Мудрика. Рефері зарахували цей гол, навіть після перегляду VAR, хоча склалося враження, що Мудрик був в офсайді.

Усього за пару хвилин у ворота Львова було призначено другого пенальті. Арбітр вважав, що Махмутович сфолив проти Сікана. VAR у цьому випадку двічі спрацював проти гостей, спочатку підтвердивши, що 11-метровий був призначений правильно, а потім спонукавши рефері видалити Махмутовича. Марлос з точки не схибив.

Наприкінці Львів поплив… Мудрик двічі асистував, а забивали Степаненко та Конопля, гол якого став для нього став дебютним за Шахтар.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 17-й тур

Шахтар – Львів – 6:1 (1:1)

Гол: Тете (45), Педріньйо (55), Бондаренко (77), Марлос (84, з пенальті), Степаненко (87), Конопля (90) - Ернест (17).

Шахтар: Трубін, Додо, Марлон, Степаненко, Маркос Антоніо (Конопля, 85), Тете (Марлос 74), Мудрік, Судаков (Соломон, 59), Педріньо (Бондаренко, 74), Матвієнко, Корнієнко (Сікан, 59).

Львів: Ільющенков, Бусько (Зозуля, 85), Ернест (Семенів, 71), Якимець, Политило, Романчук, Махмутович, Ременяк (Грисьо, 58), Шина (Нич, 58), Довгий (Чир'як, 46), Лека.

Попереджені: Мудрік (33), Педріньйо (37) - Довгий (32). На 83-й хвилині був вилучений Махмутович.