Гірчичник і перемога: дебют Селезньова за Минай у чемпіонаті України вийшов неоднозначним

31.07.2021 18:58

Минай у домашньому поєдинку XNUMX-го туру чемпіонату України з мінімальним рахунком переграв Олександрію

Фото upl.ua

Лише жовтою карткою за надто емоційну поведінку відзначив свій дебют за Минай екс-форвард збірної України Євген Селезньов. Причому гірчичником арбітр нагородив його під час перерви. Ексцентричний нападник відіграв 70 хвилин і був замінений.

Сам же поєдинок в Ужгороді між Минаєм і Олександрією закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0 завдяки голу Вишневського на 90-й хвилині.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. XNUMX тур

Минай - Олександрія - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Гол: Вишневський (XNUMX).

Минай: Кучер, Багайоко, Горін, Векляк, Лиховидько, Книш (Гончар, XNUMX), Хахльов (Месхі, XNUMX), Петрусенко, Кулієв (Байдал, XNUMX), Білоног (Вишневський, XNUMX), Селезньов (Ахмедзаде, XNUMX).

Олександрія: Білик, Цуріков, Дубра, Бабогло, Мірошніченко, Демченко, Ковалець (Новіков, XNUMX), Калюжний (Дришлюк, XNUMX), Третьяков (Кожушко, XNUMX), Шастал (Одарюк, XNUMX), Устименко (Спінеллі, XNUMX).

Попереджені: Петрусенко (XNUMX), Селезньов (у перерві), Багайоко (XNUMX) - Шастал (XNUMX), Третьяков (XNUMX), Бабогло (XNUMX), Одарюк (XNUMX).

У наступному турі Минай прийматиме Колос, а Олександрія на виїзді зіграє із Шахтарем.