Голи - один краше іншого. Динамо познущався над Маріуполем

03.12.2017 20:29
Динамо і Маріуполь нарешті зустрілися. Правда, не на азовському узбережжі, а в Києві - в рамках 18-го туру Прем'єр-ліги

Матч, який, як не крути, мав додаткову інтригу в контексті скандалу з відсутністю зустрічі команд у першому колі, почався без розкачки. Протягом перших 15-ти хвилин Динамо тричі могло відкрити рахунок. Але після ударів Хачеріді, Гармаша і Буяльського майстерність проявив Худжамов. Двічі небезпечно бив Мбокані (в одному епізоді воротаря підстрахували захисники, в іншому - мимо). Однак при великій перевазі господарів першими під акомпанемент дощу відзначилися ... гості. Кирюханцев, на замаху обігравши Піваріча і Циганкова, виклав БОЛБАТ м'яч, як на блюдечку. А Кенджера втратив позицію. 0: 1. Однак не минуло й хвилини, як біло-сині вирівняли становище. Подачу Морозюка головою скинув Мбокані, і Гармаш пробив в кут метрів з 14-ти. 1: 1. А за кілька секунд до перерви Динамо вийшло вперед. Багатоходова ефектна комбінація за участю Шепелєва, Мораеса, Гармаша і Циганкова завершилася ударом головою останнього. 2: 1. На початку другого тайму кияни мали нагоду збільшити перевагу. Непоганий удар Гармаша парирував Худжамов, а потім помилково не був зарахований суддівською бригадою гол Буяльського. Лайнсмен угледів на початку атаки офсайд ... Після того, як маріупольці залишилися в меншості (на 68-й хвилині Яворський справедливо за грубість отримав другу жовту картку), Динамо отримало шанс спокійно довести справу до перемоги. І скористалося ім. На 75-й хвилині Циганков зробив ефектний рейд до штрафного суперника, віддав ювелірну передачу Мораес, і бразилець гарматним ударом забив третій м'яч. Через дев'ять хвилин той же Мораес після розіграшу кутового головою оформив дубль. А крапку поставив Гонсалес, який обіграв всю оборону гостей. Голи - один краше іншого. Три з них - в активі джокерів Олександра Хацкевича. Динамо продовжує погоню за Шахтарем.

Динамо - Маріуполь - 5: 1 (2: 1)

Голи: 0: 1 Болбат (27), 1: 1 Гармаш (28), 2: 1 Циганков (45 + 3), 3: 1 Мораес (75), 4: 1 Мораес (84), 5: 1 Гонсалес (90). Динамо: Бущан - Кенджера, Хачеріді, Кадар, Піваріч - Морозюк, Буяльський, Шепелев, Циганков (Гонсалес, 86), Гармаш (Шапаренко, 79) - Мбокані (Мораес, 39). Маріуполь: Худжамов - Кирюханцев, Вакуленко, Білий, Тищенко - Яворський, Мишнєв (Гоміс, 13), Болбат, Тотовіцкій, Кожанов (Чурко, 59) - Фомін (Борячук, 82).
Додамо, що кандидат в збірну України В'ячеслав Танковскій з Маріуполя пропускав гру через дискваліфікацію. Заключний матч в рамках Прем'єр-ліги в цьому році Динамо проведе 10 грудень в Олександрії. А в найближчий четвер, 7-го числа, його чекає домашній поєдинок групового раунду Ліги Європи з Партизаном. Майже 100 ТТД за матч. Все, що потрібно знати про дебют Шапаренко в Динамо