Голи-близнюки Феррейри зіпсували Хацкевичу прем'єру

15.07.2017 22:10
Перемігши в Одесі Динамо - 2: 0, Шахтар завоював восьмий Суперкубок України у своїй історії ... Перед матчем Суперкубок ми розібрали на молекули. І не тільки 14-й поєдинок в історії, але і попередні 13. При цьому змогли правильно назвати склади обох команд. Майже вірно! По крайней мере, помилилися лише в тому, що Паулу Фонсека довірить місце в основі Кривцова, а не Ордець. Але цих гравців багато вболівальників плутають навіть візуально, так що сильно картати себе не будемо. Але самі себе похвалили - тепер осміяний. Ну просто геть вилетіло з голови, що нинішній наставник киян Олександр Хацкевич свій останній матч за Динамо провів ... як раз в Одесі в матчі за Суперкубок-2004. Спасибі укладачам офіційної програмки до матчу, що нагадали! 10 серпня 2004 року Олександра Миколайович в складі киян після нічиєї в основний час (1: 1) з партнерами обіграв Шахтар в серії пенальті (6: 5, крапку в тій серії холоднокровним ударом поставив Олександр Шовковський). Після того матчу нинішній наставник Динамо поїхав в Китай, де грав за Тянцзинь Теда. До слова, Олександр Хацкевич слідом за Сергієм Ребровим став другим гравцем Динамо, який брав участь в Суперкубку України і в якості гравця, і в якості головного тренера. Ось тільки результати у них різняться ... З перших хвилин звітного матчу ініціативу прибрав Шахтар. До того, як вже на восьмій хвилині гірники повели в рахунку (Феррейра замкнув простріл Ісмаїлі), вони зуміли ще двічі вдарити по воротах Рудько! Для матчу такого рівня - серйозний показник. Після забитого голу гірники поміняли тактику і стали діяти, що називається, по рахунку. М'ячем візуально більше стали володіти динамівці, але лише на 31-й хвилині вони змогли створити перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт Пятова. Голкіпер Шахтаря блискуче відбив удар Гармаша. Через хвилину вболівальники Динамо, що знаходилися в першому таймі за воротами Шахтаря, закидали штрафний гірників петардами. Пристрасті вляглися після того, як з фанатами поговорив Ярмоленко. Втім, капітан загасив пожежу ненадовго. Після перерви піротехніка пішла в хід знову ... На 39-й хвилині Динамо створило ще один потенційно небезпечний момент. Пятов в ігровій ситуації вимушено вийшов до бічної лінії штрафної, але Гармаш замість передачі партнерам в центр завозився з м'ячем і в підсумку довів ситуацію лише до імітації порушення на собі. На що арбітр справедливо не повівся.

Видалення Степаненко Динамо не допомогло

Другий тайм начебто активніше почали кияни, але знову-таки їх атаки не мали особливої ​​гостроти, а на 56-й хвилині підопічні Хацкевича і зовсім пропустили другий м'яч. Причому вийшов він копією першого. Той же простріл Ісмаїлі уздовж воріт, набігання того ж Феррейри на дальній штанзі, удар в порожні ворота з кількох метрів і безсилля Антунеш. 2: 0.   Наставник Динамо спробував перекрутити гру замінами. І, треба сказати, поява на полі Бесєдіна, Гонсалеса і Шепелєва освіжило дії біло-синіх. Більш того, Бесєдін зміг заробити на собі видалення Степаненко і перспективний штрафний удар, який ледь не використав Морозюк. У кінцівці зустрічі динамівці пішли ва-банк, трохи оголивши тили, чим кілька разів не скористалися Бернард і компанія. Рудько доводилося підстраховувати партнерів далеко за межами своїх володінь. Самі кияни навіть в більшості мали на тому відрізку, по суті, один реальний момент, коли Сидорчук після передачі Ярмоленка в упор пробив у Пятова ... В цілому, закономірна перемога Шахтаря. Чекаємо його зустрічі з Динамо через тиждень в Харкові, вже в рамках чемпіонату. Сергій ДЕМ'ЯНЧУК, Валерій Новобранець з Одеси
Суперкубок України-2017 Шахтар - Динамо - 2.0 Гол: 1: 0 Феррейра (8, Ісмаїлі), 2: 0 Феррейра (56, Ісмаїлі). 15 липня. Одеса. Стадіон Чорноморець. 34 000 глядачів. арбітр: К. Труханов (Харків). Шахтар: Пятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев (Коваленко, 46), Марлос, Тайсон (Дентіньо, 77), Бернард, Феррейра (Ордець, 87). Динамо: Рудько, Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш, Сидорчук, Гармаш (Бесєдін, 61), Ярмоленко, Циганков (Гонсалес, 68), Буяльський (Шепелєв, 79), Мбокані. попередження: Степаненко (28), Бернард (31) - Буяльський (45), Сидорчук (90 + 2). Вилучення: Степаненко (80, повторне попередження). Шахтар Динамо 9 (5)    удари  12 (8) 6 (3)  Удари в площину  4 (2)        0 кутові  5 (3)   1 (1)  офсайди  6 (3) У дужках - показники першого тайму.
Призовий фонд матчу за Суперкубок за день збільшився на півмільйона!