Голова професора Мбокані. Динамо кидається в погоню за Шахтарем!

18.11.2017 14:49
Перемігши Зірку, Динамо скоротило відставання від Шахтаря в УПЛ до чотирьох очок

У попередньому матчі з Ворсклою Динамо перервало свою сумну безвиграшну серію, потім пішла пауза для ігор збірних, і було цікаво уточнити, чи остаточно вибралася з кризової ситуації київська команда. Зірка, яка до цього в п'яти останніх поєдинках УПЛ пропустила всього один м'яч, ідеально підходила для перевірки. І біло-сині, в принципі, втерли носа скептикам. З перших хвилин вони позначили свій настрій і бажання відвезти з Кропивницького три очки, скоротивши відставання від Шахтаря до чотирьох пунктів. Гості мали повну перевагу і до перерви двічі його матеріалізували. На 23-й і 31-й хвилинах Мбокані головою після передач Морозюка (в першому випадку - з кутового) майстерно відправляв м'яч у сітку. Крім цих епізодів, відзначимо потрапляння в стійку зі штрафного Піваріча, небезпечні удари Буяльського, Мораеса, Циганкова. Голкіпер Зірки Паст крутився, як білка в колесі, і неодноразово рятував свою команду. Кілька випадів господарів, що завершилися ударами Петрова і Полегенько, і моментами-то назвати складно. Бущан часом відверто нудьгував. У другому таймі картина фактично не змінилася. Динамо контролювало гру, хіба що гостроти стало менше. Запам'яталися удари Мораеса, один з яких припав в хрестовину. Могла відзначитись і Зірка. Удар Петрова парирував Бущан, а Полегенько забракло влучності. У підсумку гості здобули перемогу на класі і без нервів.

Зірка - Динамо - 0: 2 (0: 2)

Голи: 0: 1 Мбокані (23, Морозюк), 0: 2 Мбокані (31, Морозюк). Динамо: Бущан - Морозюк, Хачеріді, Кадар, Піваріч - Циганков (Корзун, 86), Шепелев, Буяльський, Гонсалес, Мораес (Шапаренко, 90 + 1) - Мбокані (Бесєдін, 83). Тепер Динамо переключає свою увагу на Лігу Європи. 23 листопада киян чекає виїзний матч з албанським Скендербеу. Їм би ці збірні - взяти і скасувати. Острів невезіння для Шахтаря