Голландський аперкот. Найбільш «діряві» матчі збірної Німеччини у XXI столітті (відео)

09.09.2019 10:04
Скільки разів національна збірна Німеччини пропускала чотири і більше голів за матч в XXI столітті?
Чемпіона світу Йоахмі ЛЕВА спочатку будуть боротися з Англією, а потім - з Францією ... Фото Est News

Фото East News

У п'ятницю в рамках відбору на Євро-2020 в центральному матчі ігрового дня бундестім поступилася Голландії з рахунком 2: 4. Поєдинок міг завершитися нічиєю, але в кінцівці помаранчеві забили два м'ячі. У воротах Німеччини розписалися Френкі де Йонг, Доніелл Мален і Жоржина Вейналдум, а Джонатан Та вніс в свій пасив автогол. https://www.youtube.com/watch?v=x0l5y__esyc Відбір ЧС-2002. Німеччина - Англія - 1:5 На Уемблі англійці поступилися з рахунком 0: 1, але сповна відіграв на Олімпіаштадіоні. На шостій хвилині Карстен Янкер забив за господарів, але ще в першому таймі відіграв відставання Майкл Оуен, а потім Стівен Джеррард вивів родоначальників вперед. Після перерви Оуен оформив хет-трик, а ще один м'яч записав на свій рахунок Еміль Хескі. У підсумку Німеччина стала другою в групі і вийшла в стикові матчі. Вже там німці практично не залишили шансів збірній України. https://www.youtube.com/watch?v=dUHTT2VnKao ТМ-2004. Румунія - Німеччина - 5: 1 Мабуть, найнесподіваніше фіаско в нашому списку. Німеччина виступила далеко не основним складом, але навряд чи це виправдовує Олівера Кана і Ко. У першому таймі румуни забили чотири голи, в тому числі і відзначився гірник Разван Рац. У кінцівці господарі оформили п'ятий, а потім рахунок розмочив Філіп Лам. https://www.youtube.com/watch?v=LBjcYh_5Hcs ТМ-2006. Італія - Німеччина - 4:1 Репетиція півфіналу ЧС-2006 італійцям вдалася. На стадіоні Артеміо Франкі Скуадра Адзурра шокувала гостей двома голами до сьомої хвилини - відзначилися Альберто Джилардіно і Лука Тоні. Ближче до перерви розписався в воротах суперників Даніеле Де Россі, а в другій половині поєдинку забив Алессандро Дель П'єро. А в самій кінцівці зустрічі Роберт Хут забив один зі своїх двох голів у складі збірної Німеччини. https://www.youtube.com/watch?v=5FSj0cMDfNI ТМ-2012. Швейцарія - Німеччина - 5:3 В рамках підготовки до чемпіонату Європи німці провели «товарняк» з сусідами. У Базелі команди влаштували захоплюючий трилер з вісьмома голами. У першому таймі Ерен Дердійок оформив два м'ячі, після чого забив Матс Хуммельс. У другій 45-хвилинці Дердійок зробив хет-трик, потім Андре Шюррле скоротив відставання. Пізніше на гол Штефана Ліхтштайнера відповів Марко Ройс, а остаточний рахунок встановив динамівець Адмір Мехмеді. https://www.youtube.com/watch?v=jpJkACd2Aco Відбір ЧС-2014. Німеччина - Швеція - 4:4 Один з найбільш неймовірних камбеків в історії. У дуелі двох фаворитів відбіркової групи Німеччина вела по ходу 4: 0 - забивали Мирослав Клозе (дубль), Пер Мертезакер і Месут Озіл. Однак за останні півгодини зустрічі відзначилися Златан Ібрагімович, Мікаель Лустіг, Юхан Ельмандер і Расмус Ельм, встановивши нічийний результат. Правда, в результаті ця втрата очок виявилася єдиною для німців за весь відбірковий турнір. https://www.youtube.com/watch?v=_IQ6KOG4TEk ТМ-2013. США - Німеччина - 4:3 У червні 2013 року стався ще один «нежданчик» за участю Бундестіму. У складі господарів відрізнялися Клінт Демпсі (дубль) і Джозі Алтідор, а Марк-Андре тер стегон відправив м'яч у свої ворота. За Орлов забивали Хайко Вестерманн, Макс Крузе і Юліан Дракслер. Втім, не можна назвати склад команди Йоахіма Льова в той вечір найсильнішим. https://www.youtube.com/watch?v=vCYn856mPo4 ТМ-2014. Німеччина - Аргентина - 2:4 Перший матч в статусі чемпіонів світу німці провели невдало. У Дюссельдорфі бундестім програла Аргентині без Ліонеля Мессі у складі. При цьому по ходу Німеччина поступалася з різницею в чотири м'ячі - відзначилися Серхіо Агуеро, Ерік Ламела, Федеріко Фернандес і Анхель Ді Марія. До кінця зустрічі Шюррле і Маріо Гетце зуміли поліпшити фінансове становище своєї команди. З тих пір аж до вересня 2019 го німці чотири голи за матч не пропускали. https://www.youtube.com/watch?v=XfKnP6Vu5no Володимир Сержао

Португалія наблизилася до п'ятірки фаворитів. Шанси збірних виграти Євро-2020

7 вересня в Вільнюсі збірна України проведе матч відбору Євро-2020 проти команди Литви. Як, на ваш погляд, завершиться цей поєдинок?

• перемогою України (91%, голосів: 1 654)