Гольова передача Руслана Малиновського допомогла Аталанте круто розібратися з Лаціо (відео)

30.09.2020 22:41
Руслан Малиновський став автором результативної передачі в виїзному поєдинку його Аталанти з Лаціо

Фото atalanta.it

Наставник Аталанти Джан П'єро Гасперіні в виїзному матчі 1-го туру чемпіонату Італії проти Лаціо довірив українському півзахисникові Руслану Малиновському місце в стартовому складі. Гості відмінно почали зустріч і вже до 32-й хвилині вели з рахунком 2: 0. Руслан Малиновський був не надто активний, але саме наш співвітчизник почав атаку, яка привела до третього голу. Українець закинув м'яч у штрафну, де в боротьбі він відскочив до Алехандро Гомеса, який точно пробив в кут. У другому таймі римлянам вдалося скоротити відставання, але вже буквально через три хвилини Малиновський зробив передачу в штрафну на Гомеса і з його ударом воротар Лаціо знову не впорався - 4: 1. https://vc.sporttube.com/video/2020/9/30/cc2CCCG.mp4 На 87-й хвилині Малиновський міг записати на свій рахунок ще одну результативну передачу, проте удар Луїса Мюріель після його відмінного пасу виявився трохи неточним. У підсумку, 4: 1 - більш, ніж переконлива перемога Аталанти. Чемпіонат Італії. Серія А. 1-й тур  Лаціо - Аталанта - 1: 4 (0: 3) Голи: Кайседо (58) - Госенс ​​(10), Хатебур (28), Гомес (41, 61)

Пройшли кваліфікацію вперше за вісім років. Динамо в групових етапах Ліги чемпіонів

На ваш погляд, як завершиться товариський матч Франція - Україна, який відбудеться в Сен-Дені 7 жовтня?

• Перемогою збірної Франції (60%, голосів: 2 735)
  • внічию (24%, голосів: 1 102)
  • Перемогою збірної України (17%, проголосувало: 759)

Всього голосів: 4 596