Передача Романа Безуса призвела до красивого голу в чемпіонаті Бельгії

23.09.2021 23:40

Півзахисник збірної України Роман Безус відзначився гольовою передачею за Гент у поєдинку першості Бельгії

Український півзахисник Роман Безус записав на свій рахунок результативну передачу в поєдинку чемпіонату Бельгії, де його Гент на виїзді грав з Андерлехтом Богдана Михайліченка. Останній до заявки свого клубу на цей матч не потрапив.

На 39-й хвилині Безус на пару з Кастро-Монтесом створили справжній шедевр, коли Алессіо отримав передачу від Романа і потужно пробив під ліву стійку.

Українець був замінений на другій компенсованій хвилині, й утримати переможний рахунок Буйволам не вдалося. У другому таймі партнери Михайліченка з пенальті зрівняли рахунок - 1:1.

Після цього матчу Гент із вісьмома очками перебуває на 14-му місці в чемпіонаті Бельгії, а Андерлехт із 14 пунктами займає третю позицію.