Гольова передача Едуарда Соболя допомогла Яблунці здобути впевнену перемогу в чемпіонаті Чехії (відео)

27.04.2019 19:03
Едуард Соболь провів на полі весь ігровий час в поєдинку чемпіонату Чехії Яблуниця - Банік і гольовою передачею допоміг своїй команді здобути перемогу

фото fkjablonec.cz

Головний тренер чеського Яблонця Петро Рада довірив українцеві Едуарду Соболю місце в стартовому складі своєї команди в матчі 30-го туру національної першості.  У завершальному колі першого етапу першості Чехії Яблуниця брав Остравський Баник. Матч склався для Соболя з партнерами дуже вдало - вони здобули перемогу з рахунком 4: 0. Хет-трик на рахунку Мартіна долежати, ще один м'яч забив Якуб Поважанец.  Едуард Соболь відзначився результативним діям - на 90-й хвилині Долежал забив свій третій м'яч після прострільну передачу нашого співвітчизника з лівого флангу. У підсумку, Яблунець завершив перший етап чемпіонату Чехії на четвертому місці. Клуб продовжить боротьбу на другому етапі в шістці чемпіонів, де його завданням буде потрапляння в зону Ліги Європи.

Провал Олександра Сватка

Олександр Сваток і вся захист сплітського Хайдука провалила поєдинок 31-го туру чемпіонату Хорватії проти Гориці. На виїзді «білі» зазнали поразки з великим рахунком - 0: 3. Український захисник вийшов на поле в стартовому складі своєї команди, але, після трьох пропущених м'ячів, на 67-й хвилині був замінений.  Хайдук втримався на четвертому місці в першості країни, але розрив між ним і Гориця скоротився до одного очка.  Артем Бесєдін: «З понеділка приступаю до роботи в загальній групі»

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги Європи-2018/2019?