Гол Жерсона, асист Соломона і курйоз Абу Ханни. Легіонери клубів УПЛ в своїх збірних

Що награли легіонери команд чемпіонату України в жовтневих поєдинках своїх національних збірних?

Динамівець Жерсон Родрігес знову забив за Люксембург. фото rtl.lu

Завершилося міжнародне вікно матчів вийшло насиченим. Практично всі європейські збірні провели по три поєдинки: сюди помістилися спаринги, ігри Ліги націй і кваліфікації Євро-2020. У цих зустрічах взяли участь 12 легіонерів з п'яти команд УПЛ. Динамо (4) Цього разу найбільше збірок відрядили біло-сині. Найбільше хвилин награв Жерсон Родрігес, Люксембург якого в «товарняку» поступився Ліхтенштейну (1: 2), але потім в Лізі націй здолав Кіпр (2: 0) і Чорногорії (2: 1), в результаті чого очолив групу. У дербі «карликів» вінгер Динамо вийшов на заміну і забив гол з пенальті, а в решті матчів провів за 90 хвилин і отримав один «гірчичник». У всіх трьох іграх національної команди взяв участь і словенець Беньямін Вербич. Він отримав 31 хвилину часу в спарингу з Сан-Марино (4: 0), вийшов у старті і «був» замінений на 75-й хвилині в Лізі націй з Косовом (1: 0), а потім повністю провів поєдинок з Молдовою (4 : 0). В останньому матчі Вербич відзначився заробленим пенальті. Томаш Кендзьора довів число виходів на поле за збірну Польщі до 20-ти. Спаринг з Фінляндією (5: 1) динамівець пропустив, але в матчах Ліги націй з Італією (0: 0) і Боснією і Герцеговиною (3: 0) виходив в «основі». У поєдинку з апеннінцям правий бек отримав жовту. Румунська новачок Динамо Тудор Белуце допоміг своїй «молодіжці» у відборі на Євро-2021 (U-21). Матч проти України (0: 1) центрбек провів на лавці, а потім вийшов в «старті» проти Мальти (4: 1), але був вилучений на 34-й хвилині за друге попередження. За підсумками жовтневих зустрічей румуни гарантували собі друге місце в групі, але про путівку на фінальний турнір говорити ще рано. https://youtu.be/2pSeaGm5y4A?t=170 Зоря (3) Друге місце в клубному рейтингу зайняли луганчани. Андрейс Циганікс вийшов в «старті» збірної Латвії у всіх трьох жовтневих поєдинках, але лише в одному провів всі 90 хвилин. Балтійці в спарингу розійшлися миром з Чорногорією (1: 1), потім зіграли в Лізі націй з Фарерами (1: 1) і Мальтою (0: 1). В останньому поєдинку легіонер Зорі отримав жовту. Джоель Абу Ханна знову був викликаний в збірну Ізраїлю і нарешті дебютував за команду. У поєдинку Ліги націй з Чехією оборонець провів перший тайм, по ходу якого відзначився курйозним автоголом. У перерві луганчанина замінили. https://www.youtube.com/watch?v=H5BZ3XV65Og У вересні Зоря підписала Агрона Руфат, Який виступає за збірну Північної Македонії U-21. У матчі відбору на Євро-2021 4 проти Казахстану (1: 90) захисник вийшов з капітанською пов'язкою, провів 1 хвилин і отримав жовту картку. Наступний поєдинок проти Ізраїлю (1: XNUMX) він пропустив. На даний момент балканці йдуть другими в своїй групі. Шахтар (2) Манор Соломон «Від дзвінка до дзвінка» провів всі три матчі збірної Ізраїлю. Спочатку синьо-білі поступилися Шотландії в півфіналі стикових ігор за право виступити на Євро-2020 (0: 0, пен. 3: 5), а потім в Лізі націй програли Чехії (1: 2), але здобули вольову перемогу над Словаччиною (3 : 2). В останньому поєдинку Соломон відзначився асистом, четвертим в кар'єрі за збірну. Відео Давид Хочолава викликався в грузинську команду, але жодного разу в заявку не потрапив. Хрестоносці в півфіналі стикових матчів Євро-2020 обіграли Білорусь (1: 0), а потім в Лізі націй поділили очки з Вірменією (2: 2) і Північної Македонією (1: 1). До речі, саме з останніми грузини зійдуться у фіналі кваліфікації за вихід на чемпіонат Європи. Переможець цієї пари зіграє в одній групі зі збірною України. Львів (2) Золотисто-сині відправили двох гравців до збірних. Донатас Казлаускас, Що прийшов до Львова у вересні, допоміг збірній Литви. Балтійці в спарингу-дербі здолали Естонію (3: 1), а потім в Лізі націй поділили очки з Білоруссю (2: 2) і Албанією (0: 0). У «товарняку» вінгер відзначився результативною передачею, у другому матчі заробив жовту картку, а третій пропустив. https://youtu.be/WBcZFy806TE?t=9 За збірну Естонії зіграв Мікель Айнсалу. Захисник провів 75 хвилин якраз в поєдинку з Литвою, потім вийшов на заміну в матчі Ліги націй з Північної Македонією (3: 3), а гру з Вірменією (1: 1) пропустив. Олімпік (1) атакуючий хав Даніель Романовський знову був викликаний в збірну Литви, але, на відміну від Казлаускаса, що не провів жодної хвилини за три поєдинки. Володимир Сержао

Краще ювілею не придумаєш. Всі голи Віктора Циганкова після виходу на заміну (відео)

На ваш погляд, як завершиться матч першого туру групового раунду Ліги чемпіонів Реал - Шахтар, який відбудеться 21 жовтня в Мадриді?

• перемогою Реала (56%, проголосувало: 65)
  • перемогою Шахтаря (29%, проголосувало: 34)