Гол Яремчука допоміг Генту здобути першу перемогу в чемпіонаті Бельгії-2018/2019 (відео)

12.08.2018 21:52
Український нападник забив другий гол у складі Гента в чотирьох офіційних поєдинках нового сезону
гол

Фото kaagent.be

У третьому турі чемпіонату Бельгії Гент Романа Яремчука приймав на своєму полі Васланд-Беверен. Нападаючий збірної України вийшов в стартовому складі господарів поля і відіграв повний матч. Саме його гол, забитий на 36-й хвилині зустрічі, довгий час залишався переможним. Господарі забили вдруге на 77-й хвилині, встигли пропустити у відповідь і ще відзначитися двічі - 4: 1. Додамо, що повний поєдинок у складі переможців відіграв і український центральний захисник Ігор Пластун.

фото rsca.be

Весь виїзний матч проти Шарлеруа провів і Євген Макаренко. Українець діяв на позиції опорного півзахисника, а його команда виграла з рахунком 2: 1.