Гол Руслана Малиновського приніс Аталанте перемогу над Ювентусом

18.04.2021 17:52

Руслан Малиновський вийшов на заміну і забив вирішальний м'яч за Аталанту в матчі з Ювентусом

Аталанта в поєдинку 31-го туру чемпіонату Італії брала на домашньому стадіоні Ювентус. Обидва українські легіонери «господарів» Руслан Малиновський і Віктор Коваленко зі старту матчу залишилися в запасі.

Малиновський вийшов на поле на 72-й хвилині за рахунку 0: 0 і став джокером своєї команди. Спочатку він завдав чудовий удар зі штрафного, але воротар гостей витягнув м'яч з дев'ятки.

А на 87-й хвилині українець ще раз пробив з лінії штрафної і з рикошетом від Сандро м'яч влетів у сітку воріт. Це гол і вирішив долю зустрічі. Це був вже четвертий м'яч Малиновського за «богиню» в нинішньому сезоні.

Відзначимо також, що на 79-й хвилині Руслан отримав жовту картку. Віктор Коваленко на поле так і не з'явився.

У підсумку, 1: 0 - перемога Аталанти, яка набрала 64 очки і вийшла на третє місце в турнірній таблиці, обійшовши Ювентус.