Гол Романа Яремчука допоміг Генту виті в плей-офф Ліги чемпіонів (відео)

15.09.2020 22:23
Форвард збірної України Роман Яремчук реалізував пенальті і допоміг своєму Генту вийти в плей-офф Ліги чемпіонів

Фото kaagent.be

Суперником київського Динамо в плей-офф Ліги чемпіонів став бельгійський Гент, який в 3-му раунді кваліфікації ЛЧ на домашньому стадіоні переграв австрійський Рапід - 2: 1.  Лише один з трьох українських легіонерів «буйволів», Роман Яремчук, вийшов з перших хвилин матчу. Двох інших, Романа Безуса і Ігоря Пластуна, тренер Гента Вім де Декер залишив на лаві запасних.  Господарі відкрили рахунок на 30-й хвилині, завдяки зусиллям Нікласа Дорш. А вже у другому таймі, на 59-й хвилині, Георгій Чакветадзе заробив пенальті, який, хоча і не без питань, але реалізував Роман Яремчук.  https://vc.sporttube.com/video/2020/9/15/SrwCCCG.mp4 На 61-й хвилині на полі з'явився Роман Безус, який замінив саме Чакветадзе. Ігор Пластун так і залишився в запасі, а Роман Яремчук дограв до 89-ї хвилини. Більше команди результативними діями господарі не відзначилися, а от гості один м'яч відіграли. У підсумку, 2: 1 на користь Гента. Тепер за вихід в основний раунд Ліги чемпіонів «буйволи» в двоматчевому протистоянні поборються з київським Динамо. Базові дати - 22-23 і 29-30 вересня. У ще одному матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів грецький ПАОК на домашній арені переграв Бенфіку також з рахунком 2: 1 і в плей-офф зіграє з Краснодаром.

До ювілею бразильського майстра. Топ-10 голів Дугласа Кости за Шахтар (відео)

На ваш погляд, яке місце в своїй групі Ліги націй-2020/2021, в якій суперниками нашої команди стануть Німеччина, Іспанія і Швейцарія, займе збірна України?

• Третє (61%, голосів: 4 778)
  • Друге (20%, голосів: 1 543)
  • четверте (15%, голосів: 1 171)