Гол Родрігеса і балтійський десант. Легіонери клубів УПЛ в своїх збірних

Що награли легіонери команд чемпіонату України в вересневих поєдинках своїх національних збірних?

Жерсон Родрігес (праворуч). фото flf.lu

Перший в цьому році збір національних команд завершено. Правда, можливість для проведення матчів мали тільки асоціації УЄФА. На цій та минулого тижнях участь в поєдинках взяли 12 легіонерів з восьми команд УПЛ. Шахтар (2) В обох поєдинках Ліги націй у складі збірної Ізраїлю взяв участь Манор Соломон. Вінгер гірників провів по 90 хвилин на виїзді з Шотландією (1: 1) і будинку зі Словаччиною (1: 1). Стільки ж ігрового часу на рахунку Давида Хочолави. Центрбек допоміг своїй національній команді на виїзді здолати Естонію (1: 0) і будинку добути очко з Північної Македонією (1: 1). Динамо (2) Польська збірна в це вікно провела два виїзних матчі Ліги націй - з Нідерландами (0: 1) і Боснією і Герцеговиною (1: 2). Томаш Кендзьора в обох провів на полі по 90 хвилин. Стільки ж ігрового часу і у Жерсона Родрігеса, Незамінного для команди Люксембургу. Динамівець своїм реалізованим пенальті приніс «карликам» перемогу над Азербайджаном (2: 1) і взяв участь в невдалому поєдинку з Чорногорією (0: 1). https://youtu.be/-37hzQ0mC4k?t=262 Зоря (2) Андрейс Циганікс довів число матчів за збірну Латвії до 10-ти. Гравець Зорі провів 81 хвилину проти Андорри (0: 0) і 90 з Мальтою (1: 1). Дебютний виклик в команду Ізраїлю отримав Джоель Абу Ханна, Але обидва матчі просидів на лавці. Відзначимо, що центбрек раніше виступав за юнацькі збірні Німеччини. Львів (2) У свої збірні були викликані двоє літніх новачків золотисто-синіх. естонець Мікель Айнсалу вийшов на заміну в поєдинку з Грузією (0: 1) за чотири хвилини до кінця. З Вірменією (0: 2) хавбек провів повну гру. Центрбек збірної Люксембургу Енес Махмутович провів на лавці обидва поєдинки своєї команди. Десна (1) Естонський центрбек чернігівців Йоонас Тамм провів 90 хвилин у поєдинку з грузинами. На наступний матч з Вірменією легіонер Десни в заявку не потрапив. Олександрія (1) Разом з Циганіксом в обох поєдинках латвійської команди взяв участь Каспар Дубра. Захисник провів по 90 хвилин на полі. Олімпік (1) атакуючий хав Даніель Романовський вперше з 2018 року був викликаний в збірну Литви. Матч з Казахстаном (0: 2) річний новачок Олімпіка провів на лавці, а з Албанією (1: 0) вийшов на заміну на 78-й хвилині. Рух (1) Є свій легіонер і у дебютанта Прем'єр-ліги. раті Ардазішвілі взяв участь в двох поєдинках у складі молодіжної збірної Грузії в відборі на Євро-2021 (U-21). Хавбек провів 62 хвилини з Францією (0: 2), а гру з Ліхтенштейном (2: 0) дивився з лавки. Володимир Сержао

У гонитві за іранцем: сотий гол за збірну Кріштіану Роналду зазначив ... 101-м (відео)