Гол Родрігеса, асист Хочолави і невдача Кані на Кубку Африки. Легіонери клубів УПЛ в своїх збірних

21.11.2019 08:09
Що награли легіонери команд чемпіонату України в листопадових поєдинках своїх національних збірних?

фото rtl.lu

Останній в цьому році збір національних команд завершено. Цього разу в різні куточки світу були викликані 12 легіонерів з шести наших клубів. Пропонуємо вам дізнатися, як зіграли ці футболісти в листопадових матчах. Динамо (4) Уже традиційно найбільший десант відрядили кияни. Томаш Кендзьора допоміг збірній Польщі виграти заключні матчі відбору на Євро-2020. Захисник провів повний матч проти Ізраїлю (2: 1) і вийшов на заміну на другий тайм проти Словенії (3: 2). У поєдинку з балканцями динамівець заробив жовту картку. Нагадаємо, поляки достроково виграли групу і пробилися на чемпіонат. Словенія Беньяміна Вербича втратила шанси потрапити на Євро-2020, але гідно провела кінцівку відбору. Вінгер допоміг команді обіграти Латвію (1: 0), провівши повний матч і заробивши «гірчичник». Також Вербич пробув на полі 86 хвилин в поєдинку з Польщею і майже тайм протистояв Кендзьор на своєму фланзі. Жерсон Родрігес традиційно незамінний в збірній Люксембургу. У матчі з Сербією (2:3) Атакер забив свій третій гол у нинішній кваліфікації, а ось з Португалією (0:2) Мало чим запам'ятався. У підсумку «карлики» зайняли передостаннє місце в групі. https://youtu.be/3PkOM8WWoAM?t=10 Знову отримав ігрову практику в збірній Перу Карлос Самбрано. Його команда повинна була провести два спаринги з чилійцями, але матчі були скасовані. В результаті інки задовольнялися «товарняком» з Колумбією, в якому поступилися 0: 1. Оборонець вийшов на заміну в перерві. Відзначимо, що в цьому році Самбрано провів за національну команду 10 матчів. Шахтар (2) Знову отримав виклик в команду Грузії Давид Хочолава. Оборонець взяв участь у відбірковому матчі зі Швейцарією (0: 2) - відіграв 90 хвилин і заробив жовту картку. В результаті хрестоносці фінішували в групі четвертими. Потім захисник Шахтаря провів 80 хвилин в «товарняку» з Хорватією (1: 2). В епізоді з голом грузин Давид асистував Георгію Папунашвілі. Відео Вперше з 2017-го бразильські тренери звернули увагу на Додо. Захисник потрапив до складу збірної U-23, з якою вирушив на товариський турнір на Канарських островах. У півфіналі з США (1: 0) він вийшов на заміну в другому таймі, а в фіналі з Аргентиною (0: 1) залишився на лавці. Олександрія (2) Двоє олександрійців також взяли участь в кваліфікації на Євро-2020. Павло Пашаєв в складі збірної Азербайджану провів повний матч проти Уельсу (0: 2) і дивився з лавки гру зі Словаччиною (0: 2). Тепер на рахунку захисника 20 поєдинків за команду Країни вогнів. Каспарс Дубра «Від дзвінка до дзвінка» провів матчі латвійської команди проти Словенії Вербича (0: 1) і Австрії (1: 0). В останньому турі кваліфікації балтійці все ж набрали свої перші очки. Карпати (2) Обидва люксембуржці вирушили в розташування своєї національної команди. Тім Халл повністю провів матч з сербами, а Марвін Мартінс на полі не з'являвся. Додамо, що білорус Кирило Кириленко отримав виклик в «молодіжку», але в розташування збірній не відправився через проблеми з візою. Маріуполь (1) Збірна Камеруну розпочала виступ у відборі на Кубок Африки-2021. Джойскім Дава в матчі з Кабо-Верде (0: 0) не брав участі, але відіграв всі 90 хвилин з Руандою (1: 0). Після двох турів Неприборкані леви йдуть другими в групі. Ворскла (1) Біло-зелені також мають свого африканського збірки. Ібрагім Кані в свої 19 років потрапив до збірної Малі U-23, яка вирушила на фінальну частину Кубка Африки серед гравців відповідного віку. Орли не змогли вийти з групи, програвши Єгипту (0: 1), Камеруну (0: 1) і Гані (0: 2). Кані провів 90 хвилин у першому матчі. Володимир Сержао

Свіжа перепис камбеків. Хто відігравав два голи в цьому і минулому чемпіонатах України

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Сербія - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Роман Яремчук (21%, проголосувало: 214)
  • Андрій Ярмоленко (15%, проголосувало: 150)