Три в одному: Марлос став головним героєм матчу Шахтаря з Олександрією (відео)

25.02.2019 19:54
Донецький Шахтар у своєму стартовому матчі першості України після зимової перерви в Харкові переграв Олександрію

Підопічні Паулу Фонсека почали другу частину сезону поєдинком в Харкові проти Олександрії. Після невдалого виступу в Лізі Європи можна було очікувати від «гірників» підвищеного прагнення і бажання свого роду реабілітації. Ніби підтверджуючи це, наставник Шахтаря випустив самий, що ні на є, бойовий склад. Відзначимо відразу, що матч вийшов на рідкість видовищним, з великою кількістю моментів, хоча і без великої кількості голів. Протягом всього поєдинку перевага господарів була беззаперечною і вже в першому таймі доля зустрічі, фактично, була вирішена. На 15-й хвилині Марлос обігрався в стінку з Тайсоном прямо в штрафній суперника і вискочив один на один з воротарем. Далі була справа техніки, відсутністю якої півзахисник збірної України не страждає - 1: 0. Другий м'яч донеччани забили також за активної участі двох бразильців. Марлос по правому флангу увірвався в штрафну і навісив на дальню штангу, де Мораес головою відправив його у порожні ворота - 2: 0. Олександрія майже весь час проводила в обороні біля своїх воріт і за перші 45 хвилин лише раз потурбувала Андрія Пятова.

Тайм невикористаних можливостей

У такому ж стилі гра проходила і перший час після перерви. Два прекрасних шанси збільшити свій гольовий баланс були у Жуніора Мораеса, але в обох випадках він пробив поруч зі штангою. На 67-й хвилині після удару Тайсона м'яч зачепив руку Марлоса і влетів таки в ворота гостей, але арбітр був напоготові і гол відмінив. А на 74-й хвилині команди обмінялися просто забійними моментами. Спочатку Марлос, а потім Ковалець виходили один в один з воротарями, але в очних дуелях голкіпери виявилися сильнішими.  На 79-й хвилині Марлос повинен був робити дубль, проте не реалізував пенальті, який сам і заробив. Відразу ж після цього на поле в складі «гірників» з'явився ізраїльтянин Манор Соломон, який дебютував у першості України. А потім Олександрія мала свій найкращий шанс, щоб розмочити рахунок. Після передачі з лівого флангу Паламар якимось дивом не пробив П'ятова. Після цього повторний удар того ж Паламаря на ліги воріт зупинив Болбат.   В результаті, 2: 0 - перемога Шахтаря. https://youtu.be/JthShO7MzEg

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 19 тур

Шахтар - Олександрія - 2: 0 (2: 0) Голи: Марлос (15), Мораес (35). На 79-й хвилині Марлос (Шахтар) не реалізував пенальті (воротар). Шахтар: Пятов, Болбат (Матвієнко, 90 + 1), Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко, Патрік (Майкон, 69), Марлос, Тайсон, Коваленко (Соломон, 79), Мораес. Олександрія: Паньків, Полярус (Сітало, 46), Лучкевич, Ковалець, Банада, Запорожан, Стецьків (Микицей, 46), Пашаєв, Дедечко, Шендрик, Гречишкін (Пономар, 77). Попереджені: Кривцов (13) - Стецьків (25), Дедечко (55), Сітало (88). Після 19-ти турів Шахтар продовжує лідирувати у першості України, випереджаючи Динамо на сім очок. У наступному турі підопічні Паулу Фонсека зіграють в Одесі з Чорноморцем. Олександрія на своєму полі прийматиме Маріуполь.

Генк Руслана Малиновського не може виграти другий матч поспіль у чемпіонаті Бельгії

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)