Гол з офсайду, видалення Шевчука і результативна нічия в дербі Шахтаря і Олімпіка

02.12.2018 18:09
Лідер чемпіонату України втратив два очки у грі з командою В'ячеслава Шевчука, хоча вів у рахунку після першого тайму

У вівторок оранжево-чорні в непростому поєдинку вирвали перемогу над Хоффенхаймом. З огляду на втому і кадрову ситуацію у своїй команді, Паулу Фонсека пішов на зміни в складі. Так, в «основі» з'явилися Болбат і Веллінгтон Нем, праворуч знову вийшов Данченко. У свою чергу, В'ячеслав Шевчук не міг розраховувати на Немчанинова і Шиндера. Шахтар значно спростив собі завдання, забивши швидкий гол. На сьомій хвилині Тайсон протягнув м'яч до штрафної суперників, розрізав передачею оборону, а Мораес залишалося лише переграти воротаря в ближньому бою. 1: 0. Гірники продовжували володіти ініціативою, але особливої ​​гостроти від їх атакеров не виходить. Махновський впорався з ударами Майкона і Веллінгтона Нема, останній також відзначився пострілом над поперечиною. Відзначимо, що отримав травму коліна Хочолава і поступився місцем на полі Матвієнко. Катастрофа прийшла зі стандартів Олімпік за перший тайм провів лише кілька цікавих атак, але для гостей все перевернулося з ніг на голову в другій половині. Так, на 52-й хвилині підопічні Шевчука відновили паритет після стандарту. Євген Пасіч зорієнтувався в чужій штрафній і пробив після відскоку. М'яч зачепив Степаненко і полетів в сторону від Пятова - 1: 1. Шахтар миттєво додав в активності, але олімпіковци вміло оборонялися. Більш того, гостям навіть вдавалося втікати в небезпечні контратаки, після однієї з яких прийшов другий гол. Данченко зрубав Балашова поблизу штрафної, а Віталій майстерно реалізував стандарт. 2: 1 на користь Олімпіка. Дивно, але навіть після цього підопічні Шевчука не зупинилися. На 74-й хвилині Кольцов в чужій штрафній накрутив Матвієнко і трохи не влучив у дальню «дев'ятку». Лише після цього супершанс Олімпік остаточно закрився і став грати на утримання. Моменти біля гірників виникали, але Тайсону і Ко не вистачало точності, а з ударами Ісмаїлі і Алана Патріка Махновський впорався. Олімпік повинен був перемогти І все ж в додатковий час фортеця Олімпіка впала - після подачі Данченко Алан Патрік переправив м'яч на Мораеса і той ударом головою зрівняв рахунок. Правда, на повторі чітко видно, що форвард Шахтаря знаходився в офсайді. Шевчук, задіявши підвищені тони, побіг доводити арбітрам несправедливість голи і нарвався на видалення. Пізніше вже гравці влаштували бійку на полі і зібрали цілий букет «гірчичників». Як би там не було, лідер чемпіонату України сьогодні втратив очки. Так що завтра у Олександрії та Динамо буде шанс скоротити відставання від Шахтаря. Олімпік-таки не зумів здобути таку потрібну йому перемогу і тепер його потрапляння в топ-шістку бачиться примарним. Шахтар - Олімпік — 2:2 (1:0) Голи: Мораес (7, Тайсон, 90 + 3, Алан Патрік) - Е. Пасіч (52), Балашов (66). Шахтар: Пятов - Данченко, Кривцов, Хочолава (Матвієнко, 26), Ісмаїлі - Майкон, Степаненко (Алан Патрік, 69) - Веллінгтон Нем, Тайсон, Болбат (Коваленко, 65) - Мораес. Олімпік: Махновський - Е. Пасіч, Гришко, Снурніцин, Цимбалюк - Гай, Ксьонз - Політило, Кольцов (Кравченко, 90 + 4), Балашов - Дегтярьов (Тейшейра, 90 + 2). Попереджені: Степаненко, Майкон, Данченко, Мораес, Тайсон, Алан Патрік - Кольцов, Махновський, Політило.