Гол Антона Шиндера врятував Олімпік від поразки у Львові

10.11.2018 15:05
У 15-му турі української Прем'єр-ліги львів'яни та донеччани не виявили між собою найсильнішого

Антон Шиндер. фото olimpik.com.ua

У минулому турі обидві команди програли, так що тепер потребували окулярах для продовження боротьби за потрапляння в топ-шістку. Як часто буває в таких матчах, футболісти боролися, часто фолили і видали бойову нічию. В середині першого тайму донеччани втратили хороший момент - виручив Сарнавський. А на 27-й хвилині Тейлор після удару-передачі Сезара вийшов один на один і переграв Махновського. Під кінець стартовою половини донеччани стали тиснути, але особливої ​​небезпеки біля воріт суперників не створили. У другому таймі Олімпіку все ж вдалося зрівняти рахунок, коли на 63-й хвилині Шиндер замкнув простріл Немчанинова. Після цього гольових моментів команди практично не мали, хіба що підопічні В'ячеслава Шевчука атакували трохи гостріше в кінцівці. Таким чином, Львів і Олімпік набрали по два очки. Галичани піднялися в таблиці на сьоме місце, а донеччани йдуть 10-ми. Але не забуваємо, що попереду в 15-му турі ще цілих п'ять поєдинків. Львів - Олімпік - 1: 1 (1: 0) Голи: Тейлор (27, Сезар) - Шиндер (63, Немчанінов). Львів: Сарнавський - Адамюк, Парамонов, Борзенко, Голіков (Янчак, 89) - Сабіно, Мартан - Тейлор, Джонатан, Араужо (Приймак, 59) - Сезар. Олімпік: Махновський - Зубейко, Кравченко, Гришко, Немчанінов - Вакуленко (Тейшейра, 57), Гай - Ксьонз (Е. Пасіч, 83), Політило, Балашов - Шиндер (Білоног, 90). Попереджені: Мартан, Голіков, Борзенко, Сезар, Сабіно - Політило, Кравченко, Балашов.