Рік пройшов - результат той же. Коли збірна Німеччини упускає перевагу в два голи (відео)

12.10.2019 14:01
Скільки разів національна збірна Німеччини пропускала перевага в два забиті голи в XXI столітті?

Фото East News

На цьому тижні в «товарняку» бундестім розійшовся миром з Аргентиною - 2: 2. За німців дебютний м'яч оформив Кай Хаверц, а Серж Гнабрі записав на свій рахунок ювілейний 10-й гол за збірну. Втім, у другому таймі південноамериканці відігралися зусиллями Лукаса Аларит і Лукаса Окампоса. Ми вирішили пригадати інші подібні матчі за участю Німеччини, що трапилися в нашому столітті. https://www.youtube.com/watch?v=UZyd66emS1Y ТМ-2008. Німеччина - Білорусь - 2:2 Готуючись до виступу на чемпіонаті Європи, німці брали білорусів в Кайзерслаутерні. У першому таймі господарів вивів вперед Мирослав Клозе, а потім Володимир Коритько відправив м'яч у власні ворота. Однак у другому таймі несподіваний дубль Віталія Булиги допоміг Білим крил здобути нічию. https://www.youtube.com/watch?v=eWNxcBJwRZ4 ТМ-2010. Данія - Німеччина - 2:2 Перший матч після ЧС-2010 німці проводили в Копенгагені, склад команди був експериментальним. У стартовому таймі відзначився Маріо Гомес, на 73-й хвилині Патрік Хельмес збільшив перевагу гостей, але датчани відігралися. Денніс Роммедаль миттю відквитав один м'яч, а за кілька хвилин до завершення зустрічі остаточний результат на табло встановив Мадс Юнкер. https://www.youtube.com/watch?v=J3YO4U1vIK4 Відбір ЧС-2014. Німеччина - Швеція - 4:4 Один з найбільш неймовірних камбеків в історії, який навряд чи хочуть пам'ятати вболівальники Орлов. У дуелі двох фаворитів відбіркової групи Німеччина вела по ходу 4: 0 - забивали Клозе (дубль), Пер Мертезакер і Месут Озіл. Однак за останні півгодини зустрічі шведи все перевернули. Златан Ібрагімович, Мікаель Лустіг, Юхан Ельмандер і Расмус Ельм встановили нічийний результат. Правда, в результаті ця втрата очок виявилася єдиною для німців за весь відбірковий турнір. https://www.youtube.com/watch?v=_IQ6KOG4TEk ТМ-2016. Німеччина - Англія - 2:3 Три роки тому в Берліні Три лева видали приголомшливий камбек. Під кінець першого тайму класним ударом здалеку рахунок відкрив Тоні Кроос, а після перерви головою відзначився Гомес. Але потім англійці всією командою побігли «рятувати батьківщину». Спочатку яскраві голи забили форварди Харрі Кейн і Джеймі Варди, а на 90-й хвилині Ерік Дайер після корнера приніс своїй збірній перемогу. https://www.youtube.com/watch?v=WgIdNgzVDKk Ліга націй-2018/19. Група А1. Німеччина - Нідерланди - 2:2 Справа була в листопаді минулого року, в заключному турі групової стадії. У першому таймі комфортну перевагу бундестім забезпечили Тімо Вернер і Лерой Сані, але за останні п'ять хвилин матчу гості домоглася вольової нічиєї. Завдяки голам Квінсі Промес і Вірджіла ван Дейка помаранчеві набрали одне очко і обійшли Францію в турнірній таблиці за додатковими показниками. У підсумку підопічні Рональда Кумана пробилися у фінальну стадію Ліги націй, а німці виступатимуть у другому дивізіоні. https://www.dailymotion.com/video/x6xglnv Володимир Сержао

Де Хеа поповнив список. Топ-5 голкіперів, яким забивав Андрій Ярмоленко (відео)

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)