Головне - не повторити матч з МанСіті. Як Динамо грає на своєму полі в лютому?

Скільки матчів київське Динамо провело на домашніх стадіонах в останній місяць зими?

НСК Олімпійський. фото shakhtar.com

У четвер біло-сині проведуть матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти Олімпіакоса. На виїзді українці добули результативну нічию (2: 2), Що залишає їм хороші шанси на прохід далі. Напередодні сутички двох команд на НСК Олімпійський ми вирішили з'ясувати, з яким успіхом Динамо раніше проводило матчі в лютому. За часи незалежності в цей місяць кияни відіграли 12 поєдинків на двох стадіонах. На Динамо ім.В.Лобановського у команди одна перемога при трьох нічиїх. На НСК - п'ять виграшів, дві світові і одна невдача. Єдиної поразки біло-сині зазнали в 1/8 фіналу ЛЧ-2015/16. Тоді підопічні Сергія Реброва з рахунком 1: 3 поступилися МанСіті. У першому таймі городян вперед вивели Серхіо Агуеро і Давид Сільва, а після перерви Віталій Буяльський відквитав один м'яч. Втім, на 90-й хвилині Яя Туре практично поховав шанси господарів на прохід далі. Зоряна пора для Буяльського У єврокубках в лютому динамівці відіграли будинку вісім матчів. Тут у них чотири перемоги, три нічиї і вже згадане поразку. У половині випадків в результаті кияни потрапляли в наступну стадію турніру. У минулому сезоні динамівцям довелося провести два матчі в цей період. Спочатку вони були сильніші від Олімпік в Прем'єр-лізі завдяки голу Віктора Циганкова. Потім вдома біло-сині відстояли нульову нічию з грецьким АЕКом, що дозволило підопічні Олександра Хацкевича пробитися в 1/8 фіналу Ліги Європи. До речі, з нинішнього складу команди в перерахованих нижче зустрічах забивали тільки Циганков і Буяльський. Останній засмучував не тільки МанСіті, але і Бордо. В кінці місяця в 19-му турі УПЛ Динамо прийме Зорю. Це буде п'ятий лютневий поєдинок столичного клубу на внутрішній арені. Як в чемпіонаті, так і в Кубку команда має однаковий показник - одна нічия і одна перемога. Матчі Динамо на своєму полі в лютому
сезон турнір Стадія Матч стадіон
1992 Кубок України 1/8 фіналу Динамо - Скала - 1: 1 Республіканський
1994 / 95 Кубок України 1/8 фіналу Динамо - Торпедо З - 2: 0 Республіканський
1999 / 00 ЛЧ 2-й гр. етап Динамо - Русенборг - 2: 1 НСК Олімпійський
2004 / 05 Кубок УЄФА 1/16 фіналу Динамо - Вільярреал - 0: 0 Динамо
2008 / 09 Кубок УЄФА 1/16 фіналу Динамо - Валенсія - 1: 1 Динамо
2009 / 10 Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. XNUMX тур 17 тур Динамо - Кривбас - 1: 1 Динамо
2010 / 11 ЛЄ 1/16 фіналу Динамо - Бешикташ - 4: 0 Динамо
2012 / 13 ЛЄ 1/16 фіналу Динамо - Бордо - 1: 1 НСК Олімпійський
2014 / 15 ЛЄ 1/16 фіналу Динамо - Генгам - 3: 1 НСК Олімпійський
2015 / 16 ЛЧ 1/8 фіналу Динамо - Манчестер Сіті - 1: 3 НСК Олімпійський
2017 / 18 Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. XNUMX тур 20 тур Динамо - Олімпік - 1: 0 НСК Олімпійський
2017 / 18 ЛЄ 1/16 фіналу Динамо - АЕК - 0: 0 НСК Олімпійський
2018 / 19 ЛЄ 1/16 фіналу Динамо - Олімпіакос -? НСК Олімпійський
2018 / 19 Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. XNUMX тур 19 тур Динамо - Зоря -? НСК Олімпійський
Володимир Сержао

Ліга Європи: статистика матчів говорить на користь київського Динамо

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939