Героїчна десятка. Команди, відіграє три голи в Лізі чемпіонів (відео)

26.11.2019 16:08
Яким командам вдавалося відіграти відставання в три голи по ходу матчу за всю історію Ліги чемпіонів?

Ліверпуль взяв участь в чотирьох матчах з 10-ти! Фото East News

У четвертому турі групового етапу ЛЧ сталося чимало божевільних поєдинків. Один з них відбувся на Стемфорд Брідж, де Челсі і Аякс видали 4: 4. За підсумками першого тайму господарі «горіли» 1: 3, а потім пропустили ще один м'яч. Однак за останні 20 хвилин гри англійці відіграли три голи зусиллями Сесара Аспілікети, Жоржина і Ріса Джеймса. Потрібно додати, що під час однієї з атак синіх аяксіди заробили дві червоні картки і привезли собі пенальті. https://www.youtube.com/watch?v=JyAT_VyCEBA Божевільні камбеки поступово стають синонімом Ліги чемпіонів. Це 10-й випадок, коли в рамках головного єврокубка команда відіграє три голи по ходу матчу, причому в нинішньому сезоні ми вже бачили щось подібне. Як виявилося, таких поєдинків в історії турніру тепер 10. ЛЧ-1993 94/XNUMX. Груповий етап. Вердер - Андерлехт - 5:3 У другому за рахунком розіграші турніру в груповому етапі брали участь вісім команд. У число щасливчиків потрапили Вердер і Андерлехт, але в півфінал вийти не зуміли. Зате бременці запам'яталися домашньої вольовою перемогою, хоча за станом на 33-у хвилину «летіли» з рахунком 0: 3. Більш того, почали забивати німці лише в середині другого тайму. Уинтон Руфер оформив дубль, також відзначилися Руне Братсет, Бернд Хобш і Марко Боде. https://www.dailymotion.com/video/xcra5l ЛЧ-2000/01. 2-й груповий етап. Депортіво - ПСЖ - 4:3 На початку нашого століття представники Ла-Коруньї були серйозним бійцем на європейській арені, а в тому сезоні вперше добралися до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Вальтер Пандіані з п'ятьма голами став кращим бомбардиром Депортіво в турнірі, причому відразу три з них провів у ворота ПСЖ. У тій грі французи забили третій на 55-й хвилині і рано розслабилися. Вийшовши на заміну в перерві Пандіані разом з Дієго Тристаном оформили один з найбільших камбеків Ліги чемпіонів. https://www.youtube.com/watch?v=IZoA_smZrHc https://www.youtube.com/watch?v=F5_mzODKL0s https://www.youtube.com/watch?v=Gjnx36WjKK0 https://www.youtube.com/watch?v=ZEltEdhICRU ЛЧ-2002/03. 1-й груповий етап. Базель - Ліверпуль - 3:3 Ліверпуль першим серед англійців відіграв три голи. В останньому турі мерсисайдців потрібна була перемога над основним конкурентом, але після першого тайму вони «горіли» 0: 3. У другій половині Денні Мерфі, Володимир Шміцер і Майкл Оуен оформили камбек, але четвертий м'яч гостям забити так і не вдалося. В результаті Базель вийшов з групи, а Ліверпуль опустився в Кубок УЄФА, де добрався до 1/4 фіналу. https://www.youtube.com/watch?v=o5Raw8lSpyg ЛЧ-2004/05. Фінал. Мілан - Ліверпуль - 3: 3 (пен. 2: 3) Фінал в Стамбулі став одним з найбільш епічних в історії. Після першого тайму англійці програвали 0: 3, але знайшли в собі сили на камбек на найвищому рівні. Зрівнявши рахунок в основний час зусиллями Стівена Джеррарда, Шміцера і Хабі Алонсо, мерсисайдці дісталися до серії пенальті, де головним героєм став Єжи Дудек. З тих пір аж до нинішнього сезону команди АПЛ три гола не відігравали. https://www.youtube.com/watch?v=EwlIxqstETU ЛЧ-2005 06/XNUMX. Груповий етап. Вердер - Удінезе - 4:3 Перший невдалий камбек в нашому списку. У битві з головним конкурентом італійці двічі пропустили в першому таймі і ще один раз - на початку другого. Потім Антоніо Ді Натале оформив дубль, а паритет своїм автоголом встановив Крістіан Шульц. Втім, Жоан Міку все ж приніс Вердеру найважливіші три очки. У підсумку команди набрали рівну суму балів, але за додатковими показниками в плей-офф пройшли німці. https://www.dailymotion.com/video/xxvxlz ЛЧ 2014/15. Груповий етап. Арсенал - Андерлехт - 3:3 На той момент каноніри були звичними учасниками групового етапу ЛЧ. Несподівана нічия з Андерлехтом в результаті коштувала лондонцям першого місця в групі, на яке піднялася дортмундська Боруссія. Мікель Артета, Алексіс Санчес і Алекс Окслейд-Чемберлен принесли господарям комфортну перевагу, але за останні півгодини вони пропустили тричі. Ентоні Ванден Борре зробив дубль, а на 90-й хвилині відзначився нинішній лідер збірної Сербії Александар Мітровіч. https://www.youtube.com/watch?v=DUqjkNLF5lY ЛЧ 2016/17. Груповий етап. Бешикташ - Бенфіка - 3:3 Команди потрапили в групу київського Динамо і в підсумку залишили біло-синіх на четвертому місці. У передостанньому турі Бенфіка могла достроково оформити вихід в плей-офф з другого місця, але примудрилася втратити перевагу в три голи. Камбек турків почав Дженк Тосун, а на 80-х хвилинах «естафету» підхопили Рікарду Куарежма і Венсан Абубакар. В результаті португальці все ж вийшли з групи, але не без допомоги Динамо. https://www.youtube.com/watch?v=_52jaouoLII ЛЧ-2017/18. Груповий етап. Севілья - Ліверпуль - 3:3 Сутичка іспанців і англійців також вмістила в себе шість голів. Ліверпуль завдяки дублю Роберто Фірміно і голу Садіо Мане вів 3: 0 після першого тайму, але потім почався «Стамбул навпаки». Два м'ячі Віссама Бен Йеддера повернули нервьоненсе до життя, а на 93-й доданій хвилині хвилині Гвідо Пісарро приніс господарям нічию. У підсумку обидві команди вийшли з групи, а червоні і зовсім добралися до фіналу. https://www.youtube.com/watch?v=HC72SfQ5G2I ЛЧ-2019/20. Груповий етап. Ліверпуль - Зальцбург - 4:3 Нарешті, в нинішньому сезоні одна з команд вже нівелювала відставання в три очки. У першому турі червоні вели після голів Мане, Ендрю Робертсона і Мохаммеда Салаха, після чого австрійці відігралися зусиллями Хван Хі Чхана, Такумі Мінаміно і Ерлінга Голанда. Але Ліверпуль своє не упустив - Салах в середині другого тайму оформив дубль, а гол став переможним. https://www.youtube.com/watch?v=o_owsTVGC3U Володимир Сержао