Гернот Рор: «Другий гол у збірній України вийшов особливим, незвичайним»

10.09.2019 23:40
Головний тренер збірної Нігерії Гернот Рор поділився враженнями від товариського матчу зі збірною України

фото dailypost.ng

Наставник збірної Нігерії Герман Рор після закінчення товариського поєдинку з Україною (2: 2) провів прес-конференцію. «Ми дуже задоволені прийомом в Дніпрі і в Україні в цілому. Чи задоволені і самою грою. Насправді, вийшов суперматч. Нам вдався перший тайм - ми могли довести рахунок і до 3: 0, але трохи не пощастило. Проте, Україна грала вдома і тому результат закономірний.  У другому таймі господарі виглядали трохи краще нас. Правда, другий гол у збірній України вийшов особливим, незвичайним. Багато хто помітив, що там була гра рукою і навіть лайнсмен підняв прапорець. Але головний арбітр прийняв інше рішення і зарахував взяття воріт. Втім, для товариського матчу це хороший результат, ми задоволені якістю і структурою гри. Ми подивилися нових гравців. У нас середній вік збірної 22, 5 року, як ви розумієте, це молода команда. Я прищеплюю своїм підопічним німецьку дисципліну з французьким акцентом. Звичайно, нашій команді бракує досвіду, але ми над цим працюємо », - сказав тренер збірної Нігерії.

Які шанси України прийняти у себе чемпіонати світу U-20 і U-17

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Литва - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Руслан Маліновський (28%, проголосувало: 323)
  • Олександр Зінченко (24%, проголосувало: 281)