Генк пав. Шахтар за крок від групи Ліги чемпіонів

10.08.2021 22:27
Категорії: Топ Новини

За право потрапити в основну сітку ЛЧ підопічні Роберто де Дзербі посперечаються з Монако

До матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Генка Шахтар підходив не в кращому настрої, оскільки трьома днями раніше гірники програли в чемпіонаті Олександрії. Проте перші хвилини поєдинку проти бельгійців показали, що ту осічку забуто. Українська команда з перших хвилин захопила ініціативу й почала прасувати оборону гостей. Уже на 4-й хвилині міг забивати Тете, але після удару бразильця Вандервордт перевів м'яч на кутовий. Той самий Тете на 15-й хвилині зряче пробивав у кут воріт, але вже Муньос підстрахував свого кіпера.

Бельгійці вперше серйозно огризнулися лише на 26-й, коли Гейнен пробивав головою в упор, але м'яч пролетів вище воріт. А вже в наступній атаці Шахтар відкрив рахунок. І знову за безпосередньої участі Тете, в активі якого - гольовий пас на Траоре. 1:0.

Другий тайм активніше почали бельгійці, створивши кілька загроз воротам Трубіна, найнебезпечнішою з яких був удар Онуачу в поперечину на 63-й хвилині.

Щоб переломити хід гри, наставник гірників кинув у бій Марлоса й Коноплянку, який останній свій матч за Шахтар провів ще в березні. Заміни спрацювали, особливо це стосується Марлоса, через якого йшла кожна атака донеччан. І на 77-й хвилині впевнені дії півзахисника збірної України принесли плоди - їхнім підсумком став гол Маркоса Антоніо. Це був кінець лігочемпіонівської історії для Генка в нинішньому сезоні, незважаючи на те, що під завісу зустрічі бельгійцям вдалося забити гол престижу. 2:1. Своєю чергою Шахтар пробився в плей-офф раунд головного європейського клубного турніру. І тепер за право потрапити в груповий раунд команда Роберто де Дзербі посперечається з французьким Монако.

Ліга чемпіонів. XNUMX-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь (перший матч - XNUMX:XNUMX)

Шахтар (Україна) - Генк (Бельгія) - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Траоре (27), Маркос Антоніо (77) - Дессерс (90).

Шахтар: Трубін, Додо, Марлон, Вітао, Матвієнко, Маркос Антоніо, Майкон (Степаненко, XNUMX), Алан Патрік (Марлос, XNUMX), Тете, Педріньо (Судаков, XNUMX; Коноплянка, XNUMX), Траоре (Сікан, XNUMX).

Генк: Вандервордт, Муньос, Куеста, Лукумі (Дессерс, XNUMX), Артеага, Гейнен, Торстведт (Ндаїшиміє, XNUMX), Грошовський (Ейтінг, XNUMX), Бонгонда, Іто (Садік, XNUMX), Онуачу (Пейнтсіл, XNUMX).

Попереджені: Судаков (XNUMX), Трубін (XNUMX), Вітао (XNUMX+XNUMX) - Лукумі (XNUMX+XNUMX), Муньос (XNUMX+XNUMX).