Фундамент победы Рух заклав ще до перерви

13.08.2022 21:41
Фото nkveres.com

На завершальному етапі підготовки до сезону представники елітного дивізіону Рух та Верес провели між собою спаринг.

Частку протистояння вирішила активність львів'ян наприкінці першого тайма. Спершу Юрій Клімчук реалізував свій вихід на «побачення» з воротарем гостей Богданом Когутом, а потім бразильський легіонер Таллес із близького відстані ще раз засмутив рівнян — 2:0.

Після перерви гості, серед яких вирізнявся активністю Геннадій Пасіч доклали зусиль, аби повернути інтригу до поєдинку, але господарі стояли стіною біля своїх володінь. А наприкінці поєдинку невгамовний Юрій Клімчук міг оформити дубль, але союзником Вереса стала поперечка.