Французи в списку не увійшли. Топ-5 швидких голів у ворота збірної України під час Шевченко (відео)

11.10.2020 12:04
Згадуємо найшвидші голи суперників національної збірної України при головному тренері Андрія Шевченка

фото fff.fr

Днями в товариському поєдинку головна команда країни була розгромлена Францією - 1: 7. Перший гол в матчі оформив 17-річний Едуарду Камавінга ударом через себе. Сталося це вже на дев'ятій хвилині зустрічі. Відео За всі 36 матчів під керівництвом Андрія Шевченка наша збірна пропустила лише дев'ять голів в першу 15-хвилинку. Нижче ми згадаємо найшвидші результативні удари опонентів за цей період. Серхіо Рамос. Ліга націй-2020/21. Група А4. Іспанія - Україна - 4:0 Попередній матч нашої збірної також завершився неприємно. Іспанці провели чотири м'ячі. Вже на третій хвилині Рамос реалізував пенальті, призначений за фол Сергія Кривцова. Потім Серхіо оформив дубль, пізніше забивали Ансуї Фаті і Ферран Торрес. Відео Джо Арібо. ТМ-2019. Україна - Нігерія - 2:2 У торішньому «товарняку» африканці вели по ходу в два м'ячі. На четвертій хвилині Джо Арібо відкрив рахунок, пізніше Віктор Осімхен подвоїв перевагу гостей. Однак синьо-жовті відігралися після точних ударів Олександра Зінченка і Романа Яремчука. https://youtu.be/-A-I-IiL56E?t=5 Патрік Шик. Ліга націй-2018/19. Група В1. Чехія - Україна - 1:2 У попередньому розіграші турніру підопічні Шевченка перемогли в групі. Стартували наші хлопці з вольової перемоги в Чехії. Вже на четвертій хвилині Шик ударом з гострого кута відкрив рахунок в матчі, але потім камбек організували Євген Коноплянка та Зінченко. https://youtu.be/4DAoNYyfaCI?t=49 Альвред Фіннбогасон. Відбір ЧС-2018. Україна - Ісландія - 1:1 Дебютний матч Шевченко біля керма збірної. Вже на п'ятій хвилині вікінги забили - з другої спроби Фіннбогасон відправив м'яч у сітку. Пізніше українці відігралися після голу Андрія Ярмоленка і навіть могли перемогти, якби Коноплянка в кінцівці реалізував пенальті. https://youtu.be/2aH-GvRKZK0?t=26 Альберт Руснак. Ліга націй-2018/19. Група В1. Словаччина - Україна - 4:1 Останній матч квартету не мав турнірного значення, а українці нарвалися на розгром в гостях. На шостій хвилині Руснак після розіграшу штрафного засмутив Дениса Бойко. Пізніше за Словаччину забили Юрай Куцка, Адам Зреляк і Роберт Мак, а у нас відзначився Коноплянка. Відео Володимир Сержао

Преса Франції після матчу з Україною: «Бідний Бущан!»