Фішка до фіналу. Кубок України-1999: спогади володаря трофея

08.05.2018 09:30
Доля кубкового фіналу 1999 року, між Карпатами і Динамо зважилася в першому таймі, вважає екс-півзахисник киян Сергій Серебренніков

Фото dynamo.kiev.ua

До фінального матчу Кубка України поточного сезону Динамо - Шахтар команда1 вирішила згадати кубкові баталії минулого, попросивши розповісти про них володарів трофею різних років.

Фінал

Динамо (Київ) - Карпати (Львів) - 3: 0

Сергій Серебренніков: «Тоді в кінці травня була сонячна навіть скажу спекотна погода. Матч проходив в день Києва, тому ми не могли підвести своїх уболівальників, яких на трибунах Республіканського стадіону зібралося близько 70 000. Я вийшов на заміну в другому таймі, але на той час доля поєдинку вже була вирішена. У першому таймі з інтервалом в одну хвилину (18¸19) Шевченко і Белькевич забили по м'ячу, що і стало визначальним. Але найефектніший гол забив все той же Шевченко після перерви, коли він на швидкості пройшов всю оборону Карпат і з меж штрафного послав м'яч у сітку. 3: 0. Для мене це був перший кубковий успіх в кар'єрі, тому я його і запам'ятав на все життя. До речі, трохи пізніше ми програли львовоянам в останньому турі першості, але той поєдинок не мав великого значення, оскільки Динамо достроково стало чемпіоном країни ». Фішка до фіналу. Кубок України-1992: спогади володаря трофея Фішка до фіналу. Кубок України-1993: спогади володаря трофея Фішка до фіналу. Кубок України-1994: спогади володаря трофея Фішка до фіналу. Кубок України-1995: спогади володаря трофея Фішка до фіналу. Кубок України-1996: спогади володаря трофея Фішка до фіналу. Кубок України-1997: спогади володаря трофея Фішка до фіналу. Кубок України-1998: спогади володаря трофея