Фірмова гармата! Руслан Маліновський класно забив у матчі чемпіонату Італії

20.11.2021 17:58

Руслан Маліновський відзначився забитим м'ячем у поєдинку проти Спеції Віктора Коваленка в чемпіонаті Італії.

У сьогоднішньому матчі 13-го туру чемпіонату Італії Аталанта Маліновського приймала Спецію Коваленка. Український півзахисник Орлят вийшов на поле з перших хвилин зустрічі, а український хавбек господарів залишився на лаві запасних.

У першому таймі Коваленко запам'ятався хіба що жорсткою боротьбою, причому вкрай неприємно в'їхав у ногу Де Рона, мало не завдавши йому травми.

Маліновський увійшов у гру на 60-й хвилині, а от Коваленка за три хвилини було замінено.

У час, що залишився до фінального свистка, Маліновський встиг відзначитися. За рахунку 4:1 на користь господарів Руслан отримав передачу на лінії штрафного і з лівої пробив по центру. При цьому кіпер трохи схибив і відбив м'яч у кут власних воріт.

Гості змогли один гол відквитати, і поєдинок завершився з рахунком 5:2 на користь Богині.

Після цієї перемоги Аталанта набрала 25 очок та закріпилася на четвертому місці. У Спеції залишилося 11 пунктів, і вона займає 16-й рядок.

Аталанта – Спеція – XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Пашалич (XNUMX, XNUMX), Сапата (XNUMX, з пенальті), Мурієль (XNUMX), Маліновський (XNUMX) – Нзола (XNUMX, XNUMX+XNUMX).