Фінішували акурат за грандами. Як новий тренер Шахтаря запалював в Італії (відео)

19.06.2021 14:03
Категорії: Новини теми

Виділяємо кращі матчі нового головного тренера донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі біля керма Сассуоло в сезоні-2020/21

Наприкінці травня гірники назвали ім'я нового рульового - ним став Роберто Де Дзербі. Італієць прийшов у Шахтар із Сассуоло, де пропрацював останні три роки. Під його керівництвом представники Модени фінішували в Серії А на XNUMX-му місці і двічі на восьмому, у тому числі і в сезоні-XNUMX/XNUMX.

У кампанії, що завершилася, підопічні Де Дзербі провели 39 матчів, в яких здобули 17 перемог при 11-ти нічиїх і 11-ти поразках. Команда посіла в кальчо восьме місце, пропустивши вперед лише сімох повпредів Італії. Для кращого знайомства з новим коучем Шахтаря ми вирішили виділити кращі поєдинки Сассуоло в сезоні-2020/21.

Серія А. 4-й тур. Болонья - Сассуоло - 3: 4

У цій грі підопічні Де Дзербі проявили характер, видавши один із найяскравіших камбеків італійської першості. До 64-ї хвилини Болонья вигравала - 3: 1, проте розвалилася під тиском гостей в останні півгодини зустрічі. Філіп Джурічич і Франческо Капуто зрівняли рахунок, а довершив усе автогол господарів.

Серія А. 6-й тур. Наполі - Сассуоло - 0: 2

На старті сезону чорно-зелені взагалі видали серію з восьми матчів без поразок і довго йшли в групі лідерів. У матчі з одним з італійських грандів підопічні Де Дзербі здобули виїзну перемогу. У другому таймі Мануель Локателлі реалізував пенальті, а в доданий час крапку поставив Максим Лопес.

Серія А. 25-й тур. Сассуоло - Наполі - 3: 3

У другому колі Сассуоло знову попсував нерви неаполітанцям. Двічі господарі виходили вперед - завдяки автоголу й пенальті від Доменіко Берарді. Наполі спорудив камбек із 1: 2, але все ж залишився без трьох очок. У компенсований час рятівний 11-метровий реалізував Капуто.

Серія А. 32-й тур. Мілан - Сассуоло - 1: 2

Россо-нері, що йшли на другому місці, відкрили рахунок на 30-й хвилині, але під кінець зустрічі гості перевернули хід поєдинку. Де Дзербі вгадав із заміною - дублем вистрілив молодий Джакомо Распадорі.

Серія А. 38-й тур. Сассуоло - Лаціо - 2: 0

В останніх дев'яти турах сезону Сассуоло здобув сім перемог і ледь не заскочив у єврокубки. У заключний ігровий день чорно-зелені здобули важливу перемогу над Лаціо. У першому таймі забив Йоргос Кірьякопулос, потім він же дістав червону картку. Однак у меншості господарі лише збільшили перевагу завдяки голу з пенальті від Берарді. На жаль для Де Дзербі, у паралельній зустрічі Рома врятувала нічию й посіла сьоме місце в таблиці з кращою різницею м'ячів, ніж у Сассуоло.