Філігранна робота! Маліновський забив красивий м'яч у чемпіонаті Італії

09.05.2021 17:52

Класний гол Руслана Маліновського допоміг Аталанті перемогти Парму в першості Італії

Фото УАФ

Аталанта в поєдинку 35-го туру чемпіонату Італії на виїзді грала з Пармою. Півзахисник збірної України Руслан Маліновський уже звично зайняв місце в стартовому складі бергамаско. Віктор Коваленко залишився в запасі.

І вже на 12-й хвилині наш співвітчизник відзначився красивим голом. Маліновський отримав м'яч від Ілічича по центру на лінії штрафного суперника й чудовим різаним ударом вгвинтив його в лівий нижній кут. Це був уже сьомий гол українця за Аталанту в Серії А.

Руслан відіграв 58 хвилин і після цього був замінений. У другому ж таймі гості забили ще чотири м'ячі, на які Парма відповіла лише двома - 5: 2.

Аталанта набрала 72 очки й вийшла на друге місце в чемпіонаті Італії, випередивши Наполі.

Чемпіонат Італії. Серія А. 35-й тур

Парма - Аталанта - 2: 5 (0: 1)

Голи: Брунетта (XNUMX), Сом (XNUMX) - Маліновський (XNUMX), Пессіна (XNUMX), Муріель (XNUMX, XNUMX), Міранчук (XNUMX + XNUMX).