Камбек на вагу золота: Миколенко з партнерами змусили вболівальників ринути на поле під час матчу

19.05.2022 23:43

Евертон Віталія Миколенко зумів здобути вольову перемогу у домашньому поєдинку чемпіонату Англії

Евертон у перенесеному поєдинку 33 туру чемпіонату Англії приймав Крістал Пелас. Український захисник уже традиційно вийшов на поле у ​​стартовому складі Ірисок та відіграв весь матч.

У першому таймі футболіст збірної України запам'ятався трьома гострими передачами у штрафний майданчик суперника, але жодна з них до взяття воріт не привела. А ось гості моментами не розкидалися і вже до перерви двічі засмутили воротаря Евертона Джордана Пікфорда.

Однак у другій половині гри підопічні Френка Лемпарда зуміли не лише відігратися, а й вирвати перемогу, взявши вкрай важливі три очки, які залишили команду у Прем'єр-лізі на наступний сезон.

Емоції глядачів були настільки бурхливими, що одразу після вирішального голу Калверт-Льюїна на 85-й хвилині вони натовпом прорвали загородження та ринули на поле. Втім, їх досить швидко вдалося з нього вивести.

Отже, 3:2, Евертон набрав 39 очок та вирішив головне завдання сезону. У Бернлі та Лідса по 35 пунктів та у заочній суперечці цих двох команд у неділю визначиться останній невдаха, який залишить АПЛ.