Ференцварош Сергія Реброва зумів відігратися в матчі з Академією Пушкаша

23.01.2021 18:59

Олександр Зубков і Ігор Харатін допомогли Ференцварошу піти від поразки в матчі чемпіонаті Угорщини

Фото fradi.hu

Український наставник Ференцвароша Сергій Ребров з перших хвилин гостьового матчу чемпіонату Угорщини проти Академії Пушкаша випустив на поле Олександра Зубкова. А ось Ігор Харатін залишився на лавці запасних.

Харатін з'явився на полі на 49-й хвилині за рахунку 1: 0 на користь господарів, які вийшли вперед перед самою перервою.

Поєдинок проходив під проливним дощем і довгий час всі атаки «Фраді» просто пов'язали в захисних порядках Академії Пушкаша. Гостей врятував Узун, який на 82-й хвилині просто блискуче виконав штрафний - 1: 1.

Українці результативними діями не відзначилися, хоча Зубков на останній хвилині міг принести перемогу своїй команді. Однак гостей врятував воротар, який відбив удар нашого півзахисника.

Ференцварош з 39 очками, як і раніше очолює турнірну таблицю чемпіонату Угорщини.