Ференцварош Сергія Реброва, Івана Петряк і Ігоря Харатін достроково став чемпіоном Угорщини

27.04.2019 21:21
Сергій Ребров, Іван Петряк і Ігор Харатін стали чемпіонами Угорщини ще до початку сьогоднішнього поєдинку Фернцвароша з Гонведом

Фото fradi.hu

Сергій Ребров, Іван Петряк і Ігор Харатін з Ференцварошем завоювали золоті медалі чемпіонату Угорщини. Про це стало відомо ще до початку сьогоднішнього поєдинку 30-го туру першості країни проти Гонвед.  Головний конкурент Фраді, Дебреценський Віді, втратив очки в матчі з Пушкаш Академією (1: 1) і втратив шанси наздогнати підопічних Реброва. Ще до початку зустрічі Ференцвароша з Гонведом, за три тури до закінчення чемпіонату, розрив між суперниками залишився 10 очок. Проте, навіть ставши чемпіоном, Ференцварош не став грати з Гонведом абияк. Гості пропустили гол на 36-й хвилині, але в другому таймі зуміли відігратися. І зробив це не хто інший, як Ігор Харатін, для якого цей гол став другим за угорську команду. Після подачі кутового українець з розвороту відправив м'яч в сітку воріт суперника.  https://streamable.com/xjboi І все ж піти від поразки підопічним Сергія Реброва не вдалося. Після м'яча українця, на два голи Еніс Бен-Хатіра, гості відповіли лише одним у виконанні Токмака Нгуєна - 3: 2. Іван Петряк був замінений на 78-й хвилині, а Харатін дограв до кінця поєдинку.  Отже, Сергій Ребров, Іван Петряк і Ігор Харатін - чемпіони Угорщини! А Ференцварош завоював цей титул в 30-й раз.