Ференцварош Реброва, Петряк і Харатін програв домашній матч 1/4 фіналу Кубка Угорщини

13.03.2019 19:56
У першому чвертьфіналом матчі Кубка Угорщини Ференцварош Сергія Реброва мінімуально поступився на своєму полі Віді
Реброва

Фото fradi.hu

У Кубку Угорщини настав час чвертьфіналів. У першому домашньому матчі лідер чемпіонату країни, Ференцварош, Сергія Реброва, Івана Петряк і Ігоря Харатін приймав на своєму полі другу команду першості, Віді. І Петряк, і Харатін вийшли в стартовому складі Фраді, провели на полі весь ігровий час, а сама зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2: 1. Поєдинок у відповідь відбудеться в Секешфехерварі 3 квітня.

Українська парочка з чемпіонату Хорватії на двох втратила 400 тисяч євро

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?