Олександр Зубков відзначився дублем за Ференцварош в чемпіонаті Угорщини

27.02.2021 22:21

Дубля Олександра Зубкова Ференцварошу не вистачило для перемоги над МТК в першості Угорщини

фото fradi.hu

Півзахисник збірної України Олександр Зубков зайняв місце в стартовому складі Ференцвароша в гостьовому поєдинку з будапештських МТК. Другий українець «Фраді», Ігор Харатін, в заявку не потрапив.

Зубков і став головним героєм цього протистояння в стані гостей. Вже на 48-й секунді матчу українець зважився на удар здалеку і влучив прямо в дев'ятку воріт суперника. На 23-й хвилині наш співвітчизник оформив дубль, подвоївши перевагу підопічних Сергія Реброва.

Однак для перемоги цього виявилося недостоточно. У другому таймі господарі зуміли відквитати два м'ячі і звести поєдинок до нічиєї - 2: 2. Олександр Зубков відіграв 77 хвилин і був замінений. Гості могли вирвати перемогу, але на 81-й хвилині Мак, на якого і поміняли Зубкова, не реалізував пенальті.

Ференцварош набрав 54 очки і як і раніше лідирує в першості Угорщини. Відрив від Академії Пушкаша досяг вже 15 пунктів.