Фенербахче удев'ятьох і без Караваєва вирвав нічию

07.05.2017 23:00
Український півзахисник залишається поза увагою Діка Адвоката Фенербахче сьогодні з великими труднощами уникнув поразки в дербі з Бешикташем. Підсумок матчу - 1: 1, обидва голи були забиті в компенсований час обох таймів. Причому обидва рази відзначилися гравці Бешикташа: спочатку Абубакар вивів свій клуб вперед, а перед фінальним свистком Марсело відновив рівновагу. При цьому Фенербахче з 88-ї хвилини грав удесятьох, а з 92-ї - удев'ятьох. Видалення заробили Шкртел і Соуза. Але і без двох футболістів гості знайшли в собі сили відігратися. Після 30-ти турів Фенербахче займає 3-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини (57 очок), Бешикташ - 1-е (65). До закінчення сезону залишилося провести чотири тури.
Останнім часом Олександр Караваєв прописався на трибуні під час матчів Фенербахче. фото fenerbahce.org

Український легіонер Олександр Караваєв за Фенербахче знову не грав і знов не був навіть у запасі.