Євро-2020. Захисник збірної Англії підсолодив пігулку своїм рекордом (відео)

16.07.2021 20:01

Після фіналу Євро-2020 розглядаємо найшвидші голи в історії чемпіонатів Європи

У неділю збірна Італії стала переможцем континентального форуму, в серії пенальті здолавши Англію. При цьому остров'яни вийшли вперед вже на другій хвилині, коли до атаки успішно підключився Люк Шоу.

Захисник МЮ забув найшвидший гол як в історії збірної Англії, так і в фіналах чемпіонатів Європи. А взагалі його точний удар виявився п'ятим по скорострільності за все розіграші ЧЄ. Нижче ми згадаємо п'ять інших ранніх голів у фіналах континентальної першості.

Хесус Пареде (6 хвилина), Галімзян Хусаімов (8). ЧЄ-1964 2. Іспанія - СРСР - 1: XNUMX

Іспанці стали переможцями домашнього турніру, здолавши у вирішальній стадії чинного чемпіона Європи. До Шоу саме Пареде був автором найшвидшого гола в фіналах, так як відзначився вже на шостій хвилині. До речі, команда СРСР відігралася дуже швидко - рахунок зрівняв Хусаімов. Вирішальним виявився точний удар Марселіно під кінець основного часу.

Луїджі Ріва (12). ЧЄ-1968. Наступні Італія - ​​Югославія - 2: 0

Через чотири роки Скуадра Адзурра взяла свій перший титул в історії, причому також будинки. Перший фінальний поєдинок завершився нічиєю 1: 1, так що була призначена перегравання. У другому матчі Ріва відкрив рахунок на 12-й хвилині, а в першому таймі збільшив перевагу італійців П'єтро Анастазі.

Ян Швеглік (8). ЧЄ-1976. Чехословаччина - ФРН - 2: 2 (п. 5: 3)

Команда Чехословаччини в тому році взяли єдине «золото» в своїй історії. На восьмій хвилині Швеглік вивів синьо-біло-червоних вперед, а пізніше Карол Добіаш збільшив їх перевага. Проте, німцям вдалося відігратися завдяки точним ударам Герда Мюллера і Бернда Хельценбайн. І все ж в серії пенальті з легендарним 11-метровим Антоніна Панянки сильнішими виявилися чехословаки.

Хорст Хрубеш (10). ЧЄ-1980. Бельгія - ФРН - 1: 2

Бельгійці поступилися в своєму єдиному фіналі Євро в історії, тоді як німці вдруге стали кращими на континенті. Хрубеш вивів Німеччину вперед на 10-й хвилині, у другому таймі Рене Вандерейккен з пенальті зрівняв, однак в кінцівці Хрубеш зробив дубль і приніс своїй команді титул. Як ми бачимо, в чотирьох випадках збірна автора найшвидшого гола в результаті перемагала.

Шедевр Ярмоленка, змія Шика, більярд Погба і ще сім кращих голів Євро-2020 (відео)

Євро-2020: шикарний автогол Педрі й п'ять інших курйозів турніру (відео)