Євро-2020: в нашій групі В збірна Литви в меншості зіграла внічию з Люксембургом

07.06.2019 22:51
У другому матчі дня в нашій відбірковій групі В збірна Литви в меншості врятувала поєдинок з Люксембургом

фото flf.lu

Поки збірна України у Львові боролася з Сербією, в паралельному матчі в групі В в Вільнюсі зустрічалися команди Литви та Люксембургу. У першому турі відбіркового турніру Євро-2020 люксембуржці будинку завдали литовцям дуже неприємне ураження. Підопічні Вальдаса Урбонаса жадали реваншу, але на жаль.  Підопічні Вальдаса Урбонаса добилися лише нічиєї. Перший м'яч у зустрічі на 21-й хвилині забив відомий Жерсон Родрігес, вивівши гостей вперед. Литовці з 42-ї хвилини грали вдесятьох. Повторне попередження отримав Саулюс Міколюнас.  Проте, господарі зуміли відігратися. На 74-й хвилині рахунок зрівняв Новіковас - 1: 1. Закінчували матч литовці і зовсім удев'ятьох. Ще одну червону картку отримав Модест Воробйов.

Відбірковий турнір Євро-2020.

Група В

Литва - Люксембург - 1: 1 (0: 1) Голи: Новіковас (74) - Родрігес (21). Литва: Барткус, Клімавічюс, Паліоніс, Андрушкявічюс, Голубіцкас (Шимкус, 52), Новіковас, Міколюнас, Сливка, Воробйов, Вальскіс (Лаукжеміс, 55), Черних (Казлаускас, 89). Люксембург: Моріс, Селімович, Жерсон, Мартінс, В. Тілль, Карлсон (Мальгет, 61), О. Тілль (Сінані, 80), Баррейру Мартінш, Родрігес, Янс, Тюрпель. попередження: Міколюнас (5), Новіковас (29), Голубіцкас (39), Воробйов (57), Лаукжеміс (71), Клімавічюс (85) - Карлсон (27), О. Тілль (76). вилучення: Міколюнас (42, повторне попередження), Воробйов (90 + 4, повторне попередження). Україна - Сербія - 5: 0 Голи: Циганков (26, 28), Коноплянка (46, 75), Яремчук (59).

Група А

Чехія - Болгарія - 2: 1 Голи: Шик (20, 50) - Іса (3). Чорногорія - Косово - 1: 1 Голи: Мугоша (69) - Рашіца (24).

Група D

Грузія - Гібралтар - 3: 0 Голи: Гвільям (30), Папунашвілі (59), Арвеладзе (76, з пенальті). Данія - Ірландія - 1: 1 Голи: Хейбьерг (76) - Даффі (85).

Група F

Швеція - Мальта - 3: 0 Голи: Квайсон (2), Классон (50), Ісак (81). Норвегія - Румунія - 2: 2 Голи: Ельюнуссі (56), Едегор (70) - Кешер (77, 90 + 2).  Фарерські о-ва - Іспанія - 1: 4 Голи: Ольсен (30) - Рамос (6), Навас (19), Гестсон (34, автогол)

Група G

Латвія - Ізраїль - 0: 3 Голи: Захави (10, 60, 81). Північна Македонія - Польща - 0: 1 Гол: Пентек (47). Вилучення: Муслім (85, повторне попередження) - Македонія. Австрія - Словенія - 1: 0 Гол: Бюргшталлер (74). У суботу відбудуться ще 13 поєдинків третього туру відбору на Євро-2020. Матчі пройдуть в групах С, Е, Н і J.

Десятий раз для Роналду! Збірна Португалії в фінальних раундах турнірів

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)