Євро-2020. Україна - Англія і ще три незвичайні чвертьфінали на ЧЄ (відео)

08.07.2021 15:04

Підраховуємо всі великі перемоги на чемпіонатах Європи на чвертьфінальній стадії

Фото УАФ

У чвертьфіналі Євро-XNUMX збірна Англії розгромила Україну з рахунком XNUMX:XNUMX. Дубль в активі Гаррі Кейна, по разу відзначилися Гаррі Магвайр і Джордан Хендерсон. Для острів'ян це найбільша перемога в історії на континентальних форумах.

Також це 12-а за ліком розгромна вікторія в плей-офф чемпіонатів Європи. На 1/4-у припала рівно третина серед них, на 1/8-у й 1/2-у - по три, на фінали - дві. Нижче ми згадаємо всі інші великі успіхи у чвертьфіналах (введені на ЧЄ з 1996-го).

ЧЄ-2000. Нідерланди - Югославія - 6:1

Ця вікторія входить до п'ятірки найбільших на ЧЄ

5
. Також це єдиний матч в історії континентальних форумів із шістьма голами однієї з команд. У цій грі хет-триком вистрілив Патрік Клюйверт, дубль оформив Марк Овермарс. Нідерландці пробилися в півфінал, де в серії пенальті поступилися Італії.

ЧЄ-2004. Чехія - Данія - 3:0

Чехи несподівано перемогли в групі, здобувши три перемоги. У першому раунді плей-офф Локомотива обіграла Данію, яка пробилася до 1/4 фіналу завдяки знаменитій «скандинавській» нічиїй зі Швецією (2:2). У цьому поєдинку перемогу номінальним господарям принесли гол Яна Коллера і дубль Мілана Бароша. Правда, у півфіналі чехи в додатковий час поступилися Греції (0:1).

ЧЄ-2016. Франція - Ісландія - 5:2

Острів'яни вийшли з групи, сенсаційно вибили Англію (2:1), але перед господарями першості не встояли. За Францію забивали Олів'є Жіру (дубль), Поль Погба, Дімітрі Паєт і Антуан Грізманн. Ісландці свої два м'ячі оформили вже за великого рахунку в другому таймі. Підопічні Дідьє Дешама в результаті дійшли до фіналу, де програли в овертаймі Португалії (0:1).

Євро-2020. Збірна Данії оформила рідкісне побиття суперника (відео)