Євро-2020. Троє шведів уже програвали Україні на чемпіонаті Європи (відео)

29.06.2021 15:03

Хто з гравців нинішньої збірної Швеції протистояв Україні на Євро-2012?

Себастьян Ларссон - капітан збірної Швеції.

Синьо-жовті на чемпіонаті Європи зайняли третє місце в групі С і не без везіння пробилися в плей-офф. Там підопічні Андрія Шевченка битимуться зі Швецією. Матч 1/8 фіналу пройде в Глазго 29 червня.

Раніше наша збірна чотири рази зустрічалася з мешканцями півночі. Українці здобули три перемоги (одну - в серії пенальті) при одній поразці. Крайній очний матч трапився на Євро-2012, коли в першому турі групового етапу підопічні Олега Блохіна обіграли Ібрагімовича і Ко - 2: 1. Сам Златан відкрив рахунок в поєдинку, але потім свій легендарний дубль оформив нинішній тренер нашої національної команди.

У поточному складі збірної Швеції є три гравці, які виступали на Євро-2012. Всі вони виходили на поле в тому самому матчі.

Себастьян Ларсон

На нинішньому турнірі 36-річний хавбек виступає з капітанською пов'язкою, він «від дзвінка до дзвінка» провів всі три матчі групи. Сумарно на рахунку Ларссона 132 поєдинки за національну команду і 10 голів. Себастьян виступив на чотирьох ЧЄ і одному ЧС.

У 2012-му представник АІКа і екс-гравець Арсеналу виходив в «старті» в усіх трьох матчах. На тому чемпіонаті Європи Ларссон забив один гол і віддав два ассист. З Україною він провів на полі 68 хвилин.

Мікаель Лустіг

Правий бек виступає за синьо-жовтих з 2008 року. Сумарно він провів 93 матчі, в яких забив шість м'ячів. У свої 34 Лустіг на Євро-2020 взяв участь у всіх поєдинках і заробив жовту картку. Мікаель зіграв на трьох континентальних форумах і на одному мундіалі. У 2012-му нинішній гравця АІКа провів у фінальному турнірі два матчі. З Україною він відбігав усі 90 хвилин.

Андреас Гранквіст

Ще один 36-річний ветеран, який має за плечима 87 матчів і дев'ять голів за збірну. На Євро-2020 Гранквіст поки що жодного разу не потрапляв в заявку на матч, але в «список 26-ти» його внесли. Як і Ларссон, центрбек Хельсингборга взяв участь в п'яти великих міжнародних турнірах. На Євро-2012 Андреас провів всі три поєдинки, в тому числі і відіграв 90 хвилин з Україною.