Євро-2020. Лише один англієць уже намагався обіграти збірну України

03.07.2021 14:03

Хто з футболістів теперішнього складу збірної Англії вже протистояв Україні?

Радість гравців збірної Англії після перемоги над Німеччиною.

В XNUMX/XNUMX фіналу Євро-XNUMX українці в овертаймі дотиснули шведів (XNUMX.XNUMX), а англійці обіграли німців (XNUMX.XNUMX). Тепер чвертьфінальна зустріч між двома національними командами пройде в Римі XNUMX липня.

Раніше наша збірна сім разів зустрічалася з острів'янами. Українці здобули одну перемогу при двох нічиїх і чотирьох поразках. На груповому етапі Євро-2012 синьо-жовті програли Англії з рахунком 0:1. Тоді єдиний м'яч оформив Вейн Руні, а гол Марко Девича арбітри не побачили.

У нинішньому складі Трьох левів є три футболісти, які вже зустрічалися з нашою національною командою. Правда, на поле з-поміж них виходив лише один.

Кайл Вокер

Найстарший гравець збірної Англії зараз виступає за МанСіті. На рахунку Вокера 58 матчів за збірну, а Євро-2020 - третій для нього великий турнір. На нинішній першості захисник від дзвінка до дзвінка відіграв три матчі із чотирьох. На Євро-2012 Кайл не виступав, зате у відборі ЧС-2014 провів 90 хвилин у виїзному поєдинку проти України на НСК Олімпійський. Зустріч завершилася нульовою нічиєю, а оборонець заробив жовту картку. У домашньому матчі в тому ж циклі Вокер залишився на лавці, а гра завершилася з рахунком 1:1.

Джордан Хендерсон

Ще один 31-річний ветеран. Хавбек Ліверпуля викликається в команду з 2010 року, провів за неї 60 ігор. Він виступав на трьох ЧЄ і двох ЧС. На Євро-2020 Джордан двічі виходив на заміну. У тому самому матчі з незарахованим голом Девича півзахисник залишився на лавці. До речі, Хендерсон - єдиний англієць, який поїхав на ЧЄ у 2012-му й 2021-му.

Рахім Стерлінг

Ще один представник МанСіті, виступає за Трьох левів із 2012-го. В активі Стерлінга - 65 матчів і 17 голів за національну команду. Він узяв участь у двох ЧС і двох ЧЄ. На нинішньому фінальному турнірі Рахім виходив у «старті» в усіх чотирьох зустрічах. На його рахунку три із чотирьох голів англійців на Євро-2020. З Україною вінгер перетинався у відборі ЧС-2014, але обидва поєдинки провів на лавці.

Португальське дзеркало: на Євро-2020 порівняно з Євро-2016 відбувається щось дивне