У поєдинку другого туру групи А збірна Уельсу завдяки двом гольовим передачам Гарета Бейла обіграла команду Туреччини

На 61-й хвилині Бейл (У) не реалізував пенальті.

Туреччина: Чакир, Челік, Айхан, Сеюнджю, Мераш (Мюлдюр, XNUMX), Чалханоглу, Йокушлу (Демірал, XNUMX), Туфан (Язиджі, XNUMX), Караман (Дервішоглу, XNUMX), Їлмаз, Ундер (Кахведжі, XNUMX).

Уельс: Ворд, Робертс, Мепам, Родон, Девіс, Моррел, Аллен (Ампаду, XNUMX), Бейл, Ремзі (Вілсон, XNUMX), Джеймс (Н. Вільямс, XNUMX + XNUMX), Мур.

Попереджені: Їлмаз (XNUMX + XNUMX), Чалханоглу (XNUMX + XNUMX) - Мепам (XNUMX + XNUMX), Девіс (XNUMX + XNUMX).

Арбітр: А. Діаш (Португалія).

16 червня. Баку. Олімпійський стадіон.

Перший гол у поєдинку на 42-й хвилині оформив Аарон Ремзі, який реалізував вихід сам на сам після шикарного закидання з глибини у виконанні Гарета Бейла.

У другому таймі валлійці могли збільшити перевагу - їхній лідер заробив пенальті. Однак із «точки» сам Бейл зарядив набагато вище воріт. Відзначимо, що це другий нереалізований 11-метровий на турнірі. Раніше в матчі проти Фінляндії данець П'єр-Еміль Хейб'єрг не переграв голкіпера Лукаша Градецького.

Уже в компенсований час Бейл оформив ще один асист - уже на Коннора Робертса. У результаті валлійці здобули впевнену перемогу з рахунком 2: 0.

Уельс набрав чотири очки і зробив вагому заявку на вихід із групи. Туреччина вже точно не підніметься вище третього місця.

У сьогоднішній програмі Євро-XNUMX відбудеться ще один поєдинок у групі А - Італія - ​​Швейцарія (XNUMX).