Євген Шахов забив ПАОК в чемпіонаті Греції

24.01.2021 20:22

Півзахисник збірної України Євген Шахов відзначився забитим м'ячем у першості Греції

фото aekfc.gr

Півзахисник збірної України Євген Шахов записав на свій рахунок гол у поєдинку 18-го туру чемпіонату Греції, в якому його АЕК на виїзді грав з ПАОКом.

Шахов вийшов на поле в стартовому складі гостей, а Дмитро Чигринський знову потрапив в заявку, але залишився в запасі.

Євген забив на 18-й хвилині відмінним ударом під поперечину з меж штрафного, отримавши передачу від Леві Гарсія. Це був перший гол українця за АЕК в нинішньому році і другий в сезоні.

Однак голи українця не вистачило для перемоги гостей. Під завісу першого тайму ПАОК зрівняв рахунок, а в другій половині гри команди обмінялися голами. У підсумку, нічия - 2: 2.

Відзначимо, що Шахов був замінений на 87-й хвилині.

АЕК набрав 37 очок і знаходиться на другому місці в чемпіонаті Греції. Відставання від Олімпіакоса - 11 пунктів.