Євген Селезньов в збірній України: бути чи не бути?

13.08.2018 19:00
У своєму клубі Євген Селезньов справно забиває м'ячі, а за збірну України не може відзначитися вже в 10-ти матчах поспіль

Фото прес-служби ФФУ

У двох поєдинках нового сезону нападник турецького Ахісара Євген Селезньов забив два м'ячі (тут и тут), Причому по черзі він засмутив Галатасарай і Бешикташ. У цих матчах форвард збірної України завдав дев'ять ударів по воротах, 14 раз йшов в обведення і виграв 21 єдиноборство. Видно, що в даний момент він, що називається, на ходу.

Вдалі обводки 2 7
Тактика Акхісар, здається, ідеально підходить Євгену Селезньову. У двох поєдинках нового сезону ця команда провела 60 (!) Швидких атак, а в такій грі український форвард відчуває себе, як риба у воді. Після контратак він і забивав свої м'ячі. Інше питання, що в збірній такий футбол проглядається лише епізодично. Там Селезньов, наприклад, не забиває вже в 10-ти матчах поспіль, а його суха серія в синьо-жовтій формі становить вже 506 хвилин. В останній раз він відзначився голом за національну команду ще 14 листопада 2015 року, в поєдинку зі Словенією (2: 0).

Загальні показники нападників в збірній України під керівництвом Андрія Шевченка

Вік матчі хвилини Практика Голи Передачі
Артем БЄСЄДІН 22 11 392 26% 1 0
Артем КРАВЕЦЬ 29 8 530 35% 4 0
Євген СЕЛЕЗНЬОВ 32 5 230 15% 0 0
Роман ЗОЗУЛЯ 28 4 112 7% 0 1
Юрій КОЛОМОЄЦЬ 28 1 90 6% 0 0
Практика - відсоток зіграних хвилин від максимально можливого часу за цей період. З нападниками у збірній взагалі біда. У 17-ти матчах під керівництвом Андрія Шевченка за команду зіграли п'ять форвардів, але це якщо не брати до уваги Віктора Коваленко та Андрія Ярмоленка, які в ключових (!) Домашніх поєдинках відбіркового турніру ЧС-2018 (проти команд, які в підсумки вийшли з групи) займали на поле незвичні для себе місця. Два основних форварда на даний момент - Артем Бесєдін та Артем Кравець. В сумі вони забили п'ять м'ячів, хоча основна заслуга в цьому нашого турецького легіонера з Кайсеріспор, але зараз починається новий сезон, у команди Кравця новий тренер, і ще незрозуміло, чи буде він мати стабільну ігрову практику. Втім, не будемо забувати, що тренери всерйоз розраховують на Романа Яремчука, але його дебют у збірній двічі відкладався через травму. Та й грає він в Генті не в центрі нападу, а на фланзі.   Сім пострілів - один гол. Яремчук став найкращим гравцем Гента