Є перші учасники плей-офф Ліги чемпіонів цього сезону!

31.10.2017 23:09
Визначилися перші клуби, які де-факто оформили собі путівки в наступний раунд Суперліги
перші

Рома ефектно розтерзала будинку Челсі ... Фото East News

У групі А Манчестер Юнайтед, здолавши Бенфіку, оформив вихід в плей-офф за два тури до кінця групового турніру. Голкіпер Орлов Мілі Свілар відтепер є не тільки наймолодшим воротарем в історії ЛЧ. У цьому матчі він став наймолодшим, хто відбив пенальті і став наймолодшим автором автоголу (після удару Матіча м'яч потрапив в штангу, вдарився йому в спину і опинився в сітці). А голкіпер ЦСКА Ігор Акінфєєв знову поліпшив свій суперрекорд, побити який навряд чи кому буде під силу - він пропустив в 43-му матчі ЛЧ поспіль. Серія триває 11 років! Може приймати поздоровлення ПСЖ, який оформив вихід з групи В. Парижани знову крупно виграли - забили п'ять голів і не пропустили жодного разу. Відзначимо, що хет-трик оформив лівий захисник чемпіонів Франції Левен Кюрзава. Вийшла в плей-офф і Баварія. У групі С Атлетіко і Карабах знову розійшлися миром. Шанси Матрацників на прохід з кожним туром все гірше ... А Рома ефектно розгромила Челсі - героєм став Стефан Ель-Шаараві, який оформив дубль, відкривши рахунок уже на першій хвилині! Дві нічиї зафіксовано в квартеті D: Барселоні не вдалося забити Олімпіакосу, а Ювентус, хоч і перевершував Спортинг, задовольнявся в Лісабоні одним очком. 31.10.2017

Група А

Манчестер Юнайтед - Бенфіка - 2: 0 (Свілар, 45, автогол, Блінд, 78, з пенальті). На 15-й хвилині Марсьяль (МЮ) не реалізував пенальті. Базель - ЦСКА - 1: 2 (Дзуффи, 32 - Дзагоєв, 65, Вернблум, 79).
    И В Н П М О
1 МЮ 4 4 0 0 10-1 12
2 БАЗЕЛЬ 4 2 0 2 8-5 6
3 ЦСКА 4 2 0 2 5-8 6
4 Бенфіка 4 0 0 4 2-10 0

Група В

ПСЖ - Андерлехт - 5: 0 (Верратті, 30, Неймар, 45 + 4, Кюрзава, 52, 72, 78). Селтік - Баварія - 1: 2 (Макгрегор, 74 - Коман, 22, Хаві Мартінес, 77).
    И В Н П М О
1 ПСЖ 4 4 0 0 17-0 12
2 БАВАРІЯ 4 3 0 1 8-4 9
3 Селтик 4 1 0 3 4-10 3
4 Андерлехт 4 0 0 4 0-15 0

Група С

Атлетіко - Карабах - 1: 1 (Парті, 56- Мічел, 40). На 59-й хвилині видалений Педро Енріке (К), на 88-й - Савич (А). Рома - Челсі - 3: 0 (Ель-Шаараві, 1, 36, Перотті, 63).
    И В Н П М О
1 РОМА 4 2 2 0 8-4 8
2 ЧЕЛСІ 4 2 1 1 11-7 7
3 Атлетико 4 0 3 1 2-3 3
4 Карабах 4 0 2 2 2-9 2

Група D

Олімпіакос - Барселона - 0: 0 Спортинг - Ювентус - 1: 1 (Бруно Сезар, 20 - Ігуаїн, 79).