Епізоди слави на НСК. Топ-5 домашніх матчів України проти топ-команд за 10 років (відео)

Виділяємо кращі домашні поєдинки національної збірної України проти топ-суперників за останнє десятиліття

Фото УАФ

В останньому домашньому матчі в 2020 році головна команда країни обіграла Іспанію. За останні 10 років наша збірна провела чимало поєдинків проти топ-суперників, в тому числі і на своєму полі. Нижче ми згадаємо найбільш знакові та успішні для синьо-жовтих гри. ТМ-2011. Україна - Німеччина - 3:3 Цей матч відкривав реконструйований НСК Олімпійський. Українці провели класний поєдинок і після першого тайму вели з рахунком 3: 1, але потім перевага упустили. У складі національної команди відзначилися Андрій Ярмоленко, Євген Коноплянка та Сергій Назаренко. https://www.youtube.com/watch?v=9qGz0UjwLko Відбір ЧС-+2014. Україна - Англія - 0:0 В одному з останніх турів кваліфікації синьо-жовті відстояли нічию з фаворитом групи. Господарі грали з острів'янами на рівних і навіть могли вирвати перемогу. У підсумку українці посіли друге місце в групі, відставши від англійців всього на один пункт. https://www.youtube.com/watch?v=gnzoimRc-Dw Відбір ЧС-2014. Плей-офф. Україна - Франція - 2:0 Зустріч з грандом відбулася в настільки «улюбленому» для нашої збірної плей-офф. Один з кращих матчів у своїй історії синьо-жовті провели на НСК Олімпійський. Забитий під зав'язку стадіон допоміг українцям здолати приїжджих зірок. В середині другого тайму рахунок відкрив Роман Зозуля, а незабаром Ярмоленко реалізував зароблений ним пенальті. На жаль, в гостях підопічні Михайла Фоменка ця перевага не втримали. https://www.youtube.com/watch?v=yvxHNFAd-cA Відбір ЧЄ-2020. Україна - Португалія - 2:1 Рік тому на свято 14 жовтня синьо-жовті обіграли головного фаворита відбіркової групи і чинного чемпіона Європи. На голи Романа Яремчука і Ярмоленко реалізованим пенальті відповів Кріштіану Роналду. Здобуті три очки дозволили українцям не тільки пробитися на Євро-2020, а й перемогти в своїй групі. Відео Ліга націй-2020/21. Група А4. Україна - Іспанія - 1:0 Підопічні Андрія Шевченка перервали серію з трьох поразок, здолавши одну з найсильніших збірних світу. Іспанці створили чимало моментів, але Георгій Бущан був на висоті, а в ще одному епізоді господарів виручила штанга. А під кінець зустрічі єдиний гол у поєдинку оформив вийшов на заміну Віктор Циганков. Відео Володимир Сержао

Андрій Шевченко: «Ми билися за кожен шматочок поля, щоб виграти у Іспанії»