Експертиза. Все пізнається в порівнянні: немає Ярмоленко - мало моментів

28.01.2018 09:30
Без півзахисника збірної України Андрія Ярмоленка справи в атаці дортмундської Боруссії йдуть з рук геть погано

фото bvb.de

У черговому матчі бундесліги півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко знову вийшов на заміну. На цей раз - на 23 хвилини, і цього йому вистачило, щоб допомогти своїй команді врятувати домашній поєдинок ...

неприступний Фрайбург

Все пізнається в порівнянні. У поєдинку першого кола проти Фрайбурга футболісти Боруссії володіли м'ячем 80% ігрового часу і завдали 27 ударів по воротах суперника, але зіграли внічию - 0: 0. У вчорашньому матчі дортмундці теж просиділи практично всі 90 хвилин у чужій штрафній площі, працювали з м'ячем 72% часу, але пробили по воротах тільки дев'ять разів. У три рази менше, хоча на виході знову нічия - 2: 2. Та Боруссія, зразка початку осені 2017 року, була набагато продуктивніше в атаці, її комбінації носили осмислений характер, але колишній тренер команди поплатився за відсутність надійності в обороні. Прийшов новий наставник, атакуюча гра розладналася і часто стала носити характер примітивних навалів, а голи в Дортмунді як пропускали, так і продовжують пропускати.

Одна обведення і нуль ударів

Все пізнається в порівнянні. У поєдинку першого кола проти Фрайбурга Андрій Ярмоленко вийшов на заміну і, по суті, повністю провалив гру. Так він дебютував в Боруссії. У вчорашньому матчі півзахисник збірної України, теж вступивши в гру з лави запасних, прямо скажемо, не відзначався, але саме його націлена передача в штрафний майданчик суперника привела до рятівного голу, який приніс його команді нічию. За 23 хвилини, проведених на полі, Ярмоленко зробив 22 ТТД, шлюб склав 27%, але при цьому Андрій програв чотири єдиноборства з шести, зробив тільки одну обведення і ні разу не пробив по воротах.

На поводу емоцій

Все пізнається в порівнянні. Незважаючи на ці непереконливі показники, у всіх ЗМІ червоною ниткою пройшло, що Андрій Ярмоленко взяв участь в голі і допоміг команді уникнути домашньої поразки. Два тижні тому, в поєдинку з Вольфсбургом, українець показав прекрасний футбол, Але двічі не забив з вигідних позицій. Вболівальники це запам'ятали, а тренер, мабуть, пішов на поводу у їх емоцій. У тому матчі у Боруссії було шість гольових моментів - і до п'яти (!) З них виявився причетним наш футболіст. У наступному турі, без Андрія Ярмоленка, дортмундці створили в атаці набагато менше небезпечних ситуацій. Та й вчора моментів було небагато, але в одному з них як раз взяв участь кращий бомбардир збірної України. Подивимося, чи знайде Петер Штегер нашому футболісту місце в основі в наступному матчі, проти своєї колишньої команди - Кельна.   Сергій КОЗЛОВ Виїзна модель Ярмоленко. Коли вдома стіни не допомагають