Експерименти Йоахіма Льова. Хто дебютував в топ-збірних в жовтні?

Хто дебютував за «топові» збірні під час жовтневих матчів національних команд?

Лукас Окампос забив два голи в перших двох матчах за збірну Аргентини, instagram.com/lucasocampos11/

В середині жовтня відбулося чимало поєдинків збірних, як офіційних, так і товариських. У цих іграх деякі тренери топ-команд дозволили собі випустити дебютантів. Пропонуємо вам дізнатися їхні імена. Німеччина (4 дебюту) Німці на своєму полі провели спаринг проти Аргентини (2: 2). У цьому матчі взяли участь відразу четверо дебютантів. Так, в старті вийшов форвард Фрайбурга лука Вальдшмідт, Який забив дев'ять голів у минулому Бундеслізі. Всі 90 хвилин провів і його партнер по команді Робін Кох, Також демонструє успіхи останнім часом. На заміну вийшли хавбеки Суат Сердар (Шальке) і Надим Амірі (Байєр). Потім в рамках відбору на Євро-2020 бундестім здолала Естонію (3: 0). Вальдшмідт знову вийшов в «старті», а Сердар і Амірі вийшли по ходу другого тайму. Аргентина (2) Альбіселестес крім спарингу з німцями провели поєдинок проти Еквадору (6: 1). В обох матчах взяв участь Лукас Окампос з Севільї, відомий також за виступами за Монако і Марсель. При цьому 25-річному вінгера вдалося забити по голу в кожному з поєдинків. Також дебютував форвард Штутгарта Ніколас Гонсалес, Який відіграв 70 хвилин з Еквадором. https://youtu.be/UZyd66emS1Y?t=316 https://youtu.be/CJDE8yPJagA?t=724 Бразилія (2) Підопічні Тете провели «товарняки» проти Сенегалу (1: 1) і Нігерії (1: 1). лівий бек Ренан Лоді взяв участь в обох поєдинках. Виклик цього хлопця пов'язаний з його річним переходом в Атлетіко. У матчі з сенегальця на заміну вийшов хавбек Греміо Матеус Енріке. Італія (2) Скуадра Аздурра здобула путівку на Євро, здолавши Грецію (2: 0) і Ліхтенштейн (5: 0). У другому поєдинку всі 90 хвилин відіграв правий бек Джованні ді Лоренцо, Який влітку перейшов з Емполі в Наполі. На заміну в тій же грі вийшов опорник Брешії Сандро тони. Бельгія (1) Основний центрбек Брюгге Брендон Мехелен вперше викликаний в національну команду в свої 26 років. У матчі відбору на Євро-2020 проти Казахстану (2: 0) він отримав символічні кілька хвилин ігрового часу. Англія (1) Родоначальники в рамках кваліфікації здолали Болгарію (6: 0). Всі 90 хвилин відіграв центрбек Тайрон Мінгс з Астон Вілли. Оборонець вперше був викликаний до збірної у вересні, але дебютував тільки зараз. Іспанія (1) досвідчений нападник Жерар Морено здорово почав сезон в Вільярреалі і вже забив шість голів у Ла Лізі. У матчі проти Швеції (1: 1) форвард провів всі 90 хвилин, але відзначитися не зумів. Володимир Сержао

Жовтень, Київ, 23 роки по тому. Всі перемоги збірної України над топ-командами (відео)

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Португалія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Пятов (33%, голосів: 1 358)
  • Віталій Миколенко (19%, проголосувало: 769)
  • Андрій Ярмоленко (17%, проголосувало: 692)